LaCroix momentálne má vážny moment. Väčšinou preto, lebo čistá voda je taká nudná, ale už nemôžete poprieť, ako hrozná soda je pre vás (tiež preto, že chcete cítiť klasický AF pri pití šumivého nápoja, ktorého meno nemôžete ani vysloviť), ale vďaka túto sladkú novú webovú stránku, môžete teraz prispôsobiť svoju zážitok zo šumivých vôd. A ktorá chuť, ktorú vytvoríte, môže o vás viac hovoriť ako vaša najpoužívanejšia emojis. Len vravím.

Táto nová webová stránka, mylacroix.com, umožňuje fanúšikom vytvoriť vlastnú jedinečnú chuť, ktorá je dostatočne chladná sama o sebe, ale najlepšia časť? Môžete si navrhnúť plechovku. Ó, človek, možnosti sú nekonečný.

OK, takže nemôžete skutočne piť chuť, ktorú vytvoríte, ale môžete ich zdieľať na sociálnych médiách (čo by mohlo byť ešte lepšie). Pozrite sa na niektoré z šialených nových chutí fanúšikovia vytvárajú:

TBH, je pravdepodobne to najlepšie, že nemôžeme skutočne vypiť Trump’s Spray Tan IRL. Ak chcete vytvoriť vlastnú chuť a navrhnúť plechovku, prejdite na stránku mylacroix.com.

Nasledujte Delish na Instagram.