Fanúšikovia z chladnej kávy: Počnúc ďalší utorok vyberte obchody Starbucks s rezervnou kaviarňou v USA a Kanada začne ponúkať dva nové nápoje na studenú varenie, ktoré nebudete môcť nájsť na starom Starbucks.

obraz

Starbucks

Nitro Dirty Chai, vidieť na pravej strane, je točiť sa v klasickej kaviarni, ktorá zahŕňa topping off chai čaj latte so záberom espresa. Táto verzia sa vyrába nalievaním Nitro Cold Brew cez zmes klasického chaiového sirupu a krému, vytvárajúc odlišné vrstvy studenej varu a krémovej čajovej peny.

Druhý nový nápoj, nazvaný Nitro Cascara Cloud, sa vytvára nalievaním Nitro Cold Brew cez sirup s vanilkovým fazulím a všetko sa naplní studenou penou vyrobenou zmiešaním mlieka a sirupu vyrobeného z kaskáre, sušeného ovocia z kávovej čerešiny. Výsledkom je bohatý nápoj so sladkými tónmi čokolády a bobúľ.

obraz

Starbucks Reserve Bars tiež slúžia Cold Brew Floats (L) a čerešňové horko-studené varenie zmes s názvom The Melrose.
Starbucks

11. júla sa tieto dva nápoje pripoja k rastúcemu zoznamu špeciálnych ľadových káblov v baroch Starbucks Reserve v New Yorku, Los Angeles, Chicagu a Honolulu, ktoré už obsahujú nápoje ako Cold Brew Float, studený varenie sa nalial na lopatku zmrzliny Mory v Seattli a Melrose, studená vôňa trepaná s cherry bitters a podávaná s maraschino čerešničkou.

obraz

Káva sýtené pivo (L) a ľadová pena Macchiato.
Lyndsey Matthews

Ak nie ste v Spojených štátoch, existujú aj Starbucks Reserve Bars po celom svete v Latinskej Amerike, Ázii, Európe a Strednom východe, ktoré slúžia svojim vlastným špeciálnym nápojom.

Napríklad, ak navštívite Tokio Midtown Starbucks Reserve Bar, nájdete exkluzívne nápoje podávané práve v tomto obchode vrátane trojvrstvového Iced Pena Macchiato a pivo na kávu na točte, ktorý je naplnený kávovými zrnami, keď sa ťahá cez kohútik.

Kým Espresso Tonic je tiež exkluzívny v Tokiu Midtown Starbucks Reserve Bar, môžete ľahko obnoviť tento osviežujúci ľadový kávový nápoj tým, že nalejete dva zábery espresa na studenú poháriku Fever-Tree Tonic Water. Výsledok chutí ako šumivá verzia ľadovej kávy s jemným citrusom.

Veľa šťastia sa pokúša piť obyčajnú ľadovú kávu ešte raz.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.