Napriek tomu, že vyšiel pred 16 rokmi, Právne Blonde je stále rovnako dôležitá ako kedykoľvek predtým. Reese Witherspoonová hovorila o potenciálnom treťom filme pri niekoľkých príležitostiach a naďalej otepľuje naše srdcia tým, že vysiela Elle Woods memes jej Instagram. Prezident Trump dokonca drží film živý so svojimi známymi zvukovými začiatočnými adresami.

Keďže film je stále obľúbený pre mnohých, nebolo to príliš veľké prekvapenie, keď trendový internetový obchod WhoHaha spustil rad Právne Blonde-inšpirovaný tovar začiatkom tohto roka. Vytvoril herečka Elizabeth Banks, WhoHaha je digitálna platforma pre ženských komikov a dizajnérov, aby sa podelili o svoju prácu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Urobte svoj domov, kanceláriu a skriňu svetlejšie (blond) miesto! Naša nová #LegallyBlonde box je splnený sen. Chyť sa teraz! Odkaz na obchod v bio.

Príspevok, ktorý zdieľa WhoHaha (@whohaha)

KtoHaha tento mesiac spustil novú zbierku Legally Blonde a je plná filmových odkazov A +, od kultovej “Čo je to ako ťažké?” citujte na schválenú značku “Bend and Snap” schválenú spoločnosťou Paulette. Dve naše obľúbené položky sú keramické hrnčeky na kávu s obsahom 10 jednotiek, ktoré obsahujú tieto citácie.

Každý hrnček je k dispozícii online za 16 dolárov a bol by skvelým dovolenkovým darčekom pre všetkých a všetkých posadnutých Elle priateľov. Medzi ďalšie predmety patria tričká, čiapky a mikiny.

obraz

WhoHaha

KÚPIŤ TERAZ: WhoHaha, 16 dolárov

K dispozícii je tiež veľmi ružová legálne blondínka naplnená všetkými obchodmi, ktoré by ste mohli chcieť: baseballovú čiapku “Bend & Snap”, jeden hrnček, kolíky, zápisník a ceruzky s veselými citátmi z filmu “Gemini Vegetarians” “Endorfíny vás urobia šťastnými.” Všetky dobroty prichádzajú v prirodzenom tisícročnom ružovo lemovanom boxe.

Napíšte svoj hrnček týmto delish horúcim kakaom:

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.