Tieto tenisky si objednajú Pizza Hut pre vás

Práve včas pre March Madness, Pizza Hut vytvoril epické tenisky, ktoré automaticky objednávajú vašu obľúbenú pizzu na doručenie. Nie, to nie je vtip. A nie, nepíšeme pokračovanie Späť do budúcnosti III.

Tieto veľmi reálne kopy sa nazývajú Pie Tops a po okamžitom stlačení tlačidla v pravom jazyku umiestnia vašu objednávku. Sledujú vašu polohu, takže môžete doslova dostať za zašlých odkiaľkoľvek – od kancelárie až po park na náhodný ulici.

Tu je návod, ako to funguje: Po nastavení účtu Pizza Hut stiahnite aplikáciu Pie Tops a vyberte predvolené poradie. Potom zvoľte spôsob stlačenia tlačidla: stlačte raz, stlačte a podržte tlačidlo a dvakrát stlačte tlačidlo. Odtiaľ synchronizujte svoj telefón s topánkami pomocou technológie Bluetooth a ste pripravení ísť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Press. Potvrdí. Užite si to. #PieTops

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Pizza Hut �� (@pizzahut)

Na prvý pohľad si tvoji priatelia nemusia ani všimnúť, že sú to témy, ktoré sa týkajú Hutov. Dizajn – myslel si “Shoe Surgeon” Dominic Chambrone z LA – je dosť jemný (a pripomína klasickú basketbalovú topánku z 80. rokov). Na jednej strane kože sú ručne šité sklenené odtlačky syra, krajkový remienok s nálepkou “Pizza Hut” a ikona červenej strechy na špičke jazyka. To znamená, že prídu do krabice na topánky na pizzu s roztrhaným syrovým papierovým reklamným papierom 7,99 dolárov veľké piesky.

pizza Hut Sneakers Horizontal Box

Chelsea Lupkin

Doteraz bolo do tlače odoslaných iba 64 demo párov, ale zákazníci si budú môcť kúpiť svoje vlastné pizza tenisky s obmedzeným počtom bližšie k turnaji NBA. Zostaňte naladení na detaily o cenách a dostupnosti.

Nasledujte Delish na Instagram.