Leto tu je a Starbucks má veľa možností, ako si môžete popíjať, keď si vychutnáte plavecký bazén, ako je napríklad Serious Strawberry Frappuccino a Ultra Caramel Frappuccino.

Ale zatiaľ čo tieto nápoje sú obaja lahodná, môžu tiež zabaliť na kalórie, v podstate lámanie akejkoľvek stravy, na ktorej by ste mohli byť v tom čase. Avšak, ak hľadáte nápoj, ktorý bude obsahovať vašu keto diétu, reťazec kávy má niečo pre vás.

“Pink Drink” je už niekoľko rokov populárnym tajným menu, hlavne kvôli jeho sladkej, sladkanej chuti a tomu, ako dobre vyzerá na Instagram. Růžový nápoj je remixovaná verzia osviežovača jahody Acaí, ktorá sa vyrába z kokosového mlieka namiesto vody a robí tak ružové nápoje sladšie a hladšie.

Pre všetkých keto fanúšikov, je to veľmi jednoduché prispôsobiť nápoj vašej strave. Ako píše PopSugar, aby ste urobili Pink Drink keto-priateľský, všetko, čo musíte urobiť, je požiadať váš barista, aby to urobil s vášnivým tango-čajom, sirupom neobsahujúcim cukor a silným alebo ľahkým krémom. Ak chcete trochu sladší nápoj, môžete tiež pridať Splenda.

Táto kombinácia bude správne v súlade s usmerneniami keta pre stravu s nízkym obsahom cukru a vysokým obsahom tukov.

Nasledujte Delish na Instagram.