Chrissy Teigen sa už dávno dozvedel, že je nemožné, aby sa všetkým páčili, ale všetko, čo je potrebné, aby si ich naštvali, je večerou Instagram. Alebo nekonvenčný recept.

“Ach zlato, dal som syr v guacamole a ľudia sa na mňa tak naštvali,” autorka kuchárskej knihy, model a Lip Sync Battle co-hosť hovorí, zabalenie červeno-farebný kašmír hádzať trochu tesnejšie okolo nej. Ona sa stočila na pohovke apartmánového apartmánu hotela Howard v centre Manhattanu, robila rozhovory na podporu partnerstva so soľnou soľou spoločnosti Lawry (rovnako ako jej kuchárka, chute), keď sa konverzácia čoskoro zmení na neúmyselné spory, ktoré vyvolala v sociálnych médiách. Čadar-in-guac incident bol jej prvou chuťou vitriolu internetu.

“Mal som svojho bývalého priateľa, ktorého otec by rozložil cheddarový syr a zložil ho do guacamole a bol som rád:” Bože môj, teraz nemôžem mať guacamol iný spôsob, “vysvetľuje. “Pred niekoľkými rokmi som o ňom napísal na svojom blogu a ľudia boli ako,” to je prenasledovanie, moja stará mama sa hýbe vo svojom hlbokom premýšľaní o tvojom guacamole! “

Chrissy Teigen

XPX / hviezda Max

Vlna sťažností – a naprostý odpor – nad týmto jednoduchým krokom v klasickom avokádovom dipu ju prekvapila, ale bola by ďaleko od posledného času, keď bola v centre sociálnej mediálnej búrky na to, aby žila svoj život. Šport ilustrovaný model plaviek sa nikdy nebojí zdieľať svoj názor, hoci táto otvorenosť často prichádza za cenu, že bude v centre niekoľkých bojov Twitter, vrátane stintu v roku 2014, kedy odštartovala prestávku z miesta po tom, čo dostala hrozby smrti za kritiku USA prístup k ovládaniu zbraní. Niektoré z najviac prekvapivých udalostí sa však zdajú byť najnebezpečnejšie: príspevky o tom, čo varenie alebo kde jedla.

obraz

Jednou v noci Instagrammed sériu fotiek, keď varela večeru, začínajúc prichádzajúcimi jahňacími nohami a jednoduchým popisom “grécka noc!” Mnohé z jej príspevkov okolo toho času dostali približne 650 až 1 300 komentárov. Keď v noci poslala dve fotky svojho dezertu, baklava, pripomienky vybuchli, skoky na 3,407 a 4,736.

“Bolo to ako vojna,” hovorí Teigen. “Nikdy som nevidel podobnú vec, možno som mal šesť alebo sedem krajín bojujúcich o vlastníctvo baklavy, boli to ako:” Myslíš si, že je to gréčtina? “” Nie je to gréčtina! ” a “Sranduješ ma?”

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Hurá !! Myslím. V mojom živote potrebujem gréckeho priateľa.

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

Zatiaľ čo Teigen je ďaleko od jediného človeka, ktorý sa chystá kuchať (v spoločnosti Delish, dostali sme spravodlivý podiel sťažností na všetko, od uvedenia cilantra na elote do videoklipu, ktorý ukazuje kus papriky z pálenky ), hviezda sa zdá byť blesk na silné názory. Možno je to preto, že sa nebojí späť, často odpovedať priamo na svojich odporcov.

Chápe ich vášeň. Koniec koncov, je to niečo, čo majú spoločné. “Jedlo je emocionálne,” hovorí. “Chápem.”

Hoci sa Teigen môže týkať toho, koľko internet miluje jedlo, všetky komentárné vojny zmenili svoj prístup k sociálnemu – trochu.

“Jednou z mojich najobľúbenejších vecí o Twitteru bolo, že by ste mohli ísť a byť ako,” hej, som v Nashville, kde je to najlepšie grilovanie? ” Teraz to nie je len otázka, ktorú som položil, nikdy sa mi Instagram nezobrazí na grilovaní, pretože je to tak horúce téma, “hovorí. “Sú ako,” Prečo si tam chodila? To nie je najlepšie miesto! ” Ľudia sú naozaj gung-ho o svojich miestach. “

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Deň matiek Brunch – nízke a pomalé miešané vajcia, kuracie a vafle a pražená slanina, oh my!

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

V konečnom dôsledku však hovorí, že môžete urobiť len jednu vec, ktorú môžete urobiť v súvislosti s online nenávistkami bez toho, aby ste úplne cenzurovali svoj život: “Prestaňte čítať komentáre,” hovorí.

Nasledujte Delish na Instagram.