Nákup potravín môže byť obrovskou bolesťou hlavy – najmä keď príde čas na odchod. Od okamihu, keď zadáte automatické dvere a chyťte si vozík, znamenia dolára začnú sčítavať. Hoci to nie je ani taká zlá, ako šek, ktorý dostanete pri výbere a jedle v reštaurácii, supermarket účty môžu byť drahé. Bez ohľadu na to, ak máte radi jedlo, ako vôbec, to sú obete, ktoré budete robiť, aby ste nekonzumovali okamžitý ramen každú noc.

Rovnako ako väčšina zaneprázdnených ľudí, víkendové dni sú najobľúbenejšie na riešenie skľučujúcej úlohy nakupovania potravín. Ale podľa nového výskumu od spoločnosti Ibotta, aplikácie, ktorá spolupracuje s maloobchodníkmi na poskytovaní hotovosti, robíte to všetko nesprávne. V celej krajine je víkend najpriaznivejším časom, ako sa dostať cez zoznam potravín.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Môžeme garantovať hotovosť späť na vaše potraviny. Nemôžeme zaručiť, či ich môžete dostať všetci do domu v jednej ceste ��. #MotivationMonday

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Ibotta, Inc. (@ibottaapp)

Ale nestriež sa. Spoločnosť Ibotta tiež odporučila najlepšie dni na nakupovanie, kým ste neklesli.

Ak ste skladovanie na víno, zvážte uchopenie fliaš v utorok. Mohli by ste stáť, keby ste zaplatili o 4% menej.

Stredy sú ideálne na nákup chleba (je to o 2% lacnejšie na hrb) a pivo, ktoré je asi o 1% lacnejšie. Ak ste milenka s občerstvením, choďte do obchodu vo štvrtok, aby ste získali o niečo menej ako 1 percentuálny podiel z mnohých sladkých a slaných výrobkov. V piatok môžete získať výrobky a zmrzlinu o 1% lacnejšie.

Aj keď neuvidíte masívne zľavy na mieste pri odbavení, ak si kúpite víno a zmrzlinu vo výške, ktorú robíme, vzrušujte sa, aby sa v priebehu času pridali k vážnym účtom dolla.

Nasledujte Delish na Instagram.