Toto víno Sam’s Club bolo práve zaradené medzi najlepšie na svete

Keď si myslíte, kde získať kvalitné vína, vaša myseľ pravdepodobne nebude okamžite ísť do klubu Sam. Veľkokapacitný obchod je ideálny pre zásobovanie čistiacimi potrebami a nákupom lahodných hot dogov, ale vína? Ako sa ukáže, vedia, čo tam robia v Sam’s Club, a vaša peňaženka bude milovať cenu.

Nadšenec vína v nedávnej minulosti ocenil poslanca Marka Rieslinga 89-bodovým hodnotením, poznamenajúc “šťavnatý, ovocný pôžitok”, ktorý ponúka, “kalibrovaný s náznakmi minerálnosti a oživujúcou sviežosťou.” Recenzentka, prispievajúca editorka Anna Lee C. Iijima, ju nazvala ľahkým, ale slávnym výrazom a poznamenala, že vôňa marhule a mandarínky.

“Cieľ je rýchly, ale čistý,” napísal Iijima. “Pite teraz.”

obraz
Sam’s Club

Fľaša sa predáva za chladný 10,48 dolárov a je naozaj ako získať dve fľaše v jednej – každá fľaša je 1,5 L, zatiaľ čo väčšina fliaš, ktoré ste vyzdvihnúť, je 750 ml. Navyše, v porovnaní so súvisiacimi vínami s podobnými ratingmi je o oveľa väčšiu fľašu o 5 dolárov menej.

Ovocná biela má 9,5% ABV a podľa obchodu dobre spája morské plody, krémové cestoviny, korenené jedlá a hydinu. Nájdete ju v každom Sam’s Club spolu s ďalšími farebnými flakónmi značky, ako je Sangria, Cabernet a Red Blend. Začiatkom tohto roka poslanec Mark Chardonnay upozornil na svoje 92-bodové ocenenie Hodnotiacim inštitútom v oblasti nápojov.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.