Ľudia robia divné veci v mene športu. Pozrite sa: Nastavenie pohoviek po majstrovstve, umiestňovanie penových blokov syra na vašu hlavu, aby ste sa trochu rozveselili v družstve a kúpili si predražené pivo len preto, aby ste mierne bzučali. Ale platenie takmer 3 000 dolárov za cukrársky tvarovaný cukrík sa javí ako miesto, kde všetci spoločne nakreslia línie.

Na počesť titulu Jamesa Hardena z roku 2018 NBA MVP Trolli vytvoril gumovú kandizáciu v tvare topánky basketbalového šesť libier. Vyzerá to, že James ‘Adidas Harden Vol. 2 tenisky a zjavne obsahuje maliny, citrón, jahody a černice. Ale ak strávite tisíce dolárov na sladkosti, prosím, pre lásku k bohu, nemuste jesť.

KÚPTE TERAZ $ 2,677, amazon.com

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Na oslavu @ JHarden13, ktorý sa stal najhodnotnejším hráčom ligy, sme vytvorili najcennejšiu cukrovinku na svete ��. A rovnako ako samotná fúzia, sú to jedinečné … Získajte svoje kopy na stránke https://www.amazon.com/trolli

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Trolli (@trolli_usa)

Tenisky boli k dispozícii na Amazone od 29. júna a stáli 2 777 dolárov – počet bodov, ktoré James získal počas svojej kampane MVP. Len tri súbory boli vyrobené a aspoň jeden je stále k dispozícii na Amazon.

Ak sa cítite nútení kúpiť pár, aspoň budete vedieť, že vaše peniaze šli do dobrého dôvodu. Všetky výnosy z predaja sladkostí prechádzajú na Jamesovu charitu, 3 The Harden Way, ktorá poskytuje akademickú finančnú podporu vysoko dosahujúcim študentom z komunity s nízkymi príjmami.

Toto nie je prvýkrát, čo sa Trolli a športovec spojili. Trolly cukríky v tvare Jamesovej fúzy boli predané predtým, nasledované Sour Brite Sneaks – bežných veľkých cukríkov v tvare tenisky – ktoré začali už tento rok.


obraz
Alexandra Folino

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, indigo.ca