Americká komisia pre bezpečnosť spotrebiteľských výrobkov vydala odvolanie približne 105 000 kontajnerov na miešanie Vitamix. Podľa ich správy “kontajnery sa môžu oddeliť od základne čepele vystavujúcej nože, ktoré predstavujú riziko roztrhnutia pre spotrebiteľov.”

Konkrétne, odvolanie ovplyvňuje kontajnery na miešanie s objemom 8 uncí a 20 jednotiek Ascent a Venturist. Tam bolo údajne 11 prípadov zákazníkov, ktorí trpia laceráciami po príchode do kontaktu s čepeľami.

Ak máte niektorý z týchto zariadení, skontrolujte dátum, kedy boli vytvorené: Akékoľvek riešenie, ktoré sa vykonalo v období od apríla 2017 do marca 2018, by mohlo byť ovplyvnené daným problémom. Na GoodHousekeeping.com zelená alebo oranžová bodka na spodnej časti základne Vitamix z čepele ukazuje, že problém už bol riešený.

Odporúča sa ihneď prestať používať výrobok a dostať sa do Vitamix pre opravnú súpravu. Môžete tiež navštíviť túto stránku, zadajte sériové číslo produktu a zistite, či je to ovplyvnené. V opačnom prípade volajte 1-888-847-8842 medzi 7:00 a 18:00. CT od pondelka do piatku hovoriť s niekým, kto môže pomôcť.


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish cookbook, amazon.com