Ak existuje jeden čas roka, ktorý vás prinúti premýšľať o bon bonoch a nadrozmerné škatule s čokoládou, to je ono. Iste, romantiku a pravú lásku a všetko, čo môže byť faktorom, ale naozaj, Valentínsky deň sa všetko blíži k vyjadrovaniu – a jedeniu – k vašim pocitom. V týchto dňoch však máte veľa spôsobov, ako vám ukázať starostlivosť nad rámec klasickej krabice v tvare srdca (ako sú Oreo plnené šišky alebo cookies s červenou horúcou príchuťou, len aby sme pomenovali pár). To je dôvod, prečo Godiva visí ako konečný mrkva hľuzovky na palicu, aby vás v obchodoch: zadarmo čokoláda len na jeden deň.

Godiva
Godiva

V tom, čo môže byť brilantným marketingovým krokom na zvýšenie návštevnosti, všetky obchodné spoločnosti v USA rozdávajú voľný kus čokolády každému, kto sa v nedeľu 11. februára zastaví v obchodoch. To tiež znamená akúkoľvek podnikateľskú chocoholic (alebo cheapskate) s afinitou pre službu Mapy Google by teoreticky mohol cestovať do každého obchodu v okruhu 50 míľ, ktorý sa v ten deň pustil do predĺženej nedeľnej jazdy v mene lásky. A cukor. To je v podstate tá istá vec.

Keď sa v nedeľu zastavíte, dostanete francúzsku vanilkovú hľuzovku, ktorá je pokrytá tmavou čokoládou. Skontrolovať to:

Godiva

Godiva

Ak však chýbate v nedeľu na freebie, je tu ďalší spôsob, ako získať voľnú čokoládu z Godiva celoročne. Spoločnosť má málo známy odmeňovací program. Keď sa zaregistrujete, dostanete zlatú kartu, ktorá vás oprávňuje na jednu bezplatnú čokoládu za mesiac. (Ostatné výhody zahŕňajú bezplatnú štandardnú dopravu na on-line objednávkach, prenikanie nových čokoládových úderov a bezplatný darček na vaše narodeniny.) Môžete sa zaregistrovať na členstvo – čo je tiež zadarmo, BTW – na godiva.com/get- chocolate-odmeny.

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.