obraz

Rich H Legg / Istock

Je skutočne Národný deň kávy, ak nemôžete dostať kávu zadarmo z aspoň jedného kávového reťazca? Dovolenka padá na tento piatok 29. septembra a odkedy je vaša láska ku kofeínu rozpoznaná všetkými, v kaviarňach v celom svete sú ponúkané pekné sladké ponuky, kde môžete získať všetku bezplatnú kávu, ktorú potrebujete len na málo. Tu sú všetky miesta, ktoré potrebujete na tento piatok.

Krispy Kreme

Národný deň kávy nie je u konca, kým Krispy Kreme nepovie, že sa skončilo a kvôli tomu sa koblihový reťazec stáva Národným dňom kávy Národným kávovým víkendom. Od 29. septembra do 1. októbra sa zákazníci môžu dostať do Krispy Kreme, aby získali horúcu kávu v akejkoľvek veľkosti, rovnako ako malú ľadovú kávu na zúčastnených miestach v USA a Kanade.

Peetova káva

Peet’s Coffee ponúkne dohodu, v ktorej si zákazníci, ktorí vyzdvihnú akúkoľvek kávu z kávy, môžu dostať 25 percent z ceny a bezplatnú kávu alebo čaj, aby spolu s ich nákupom. Propás je tiež online, kde si zákazníci môžu kúpiť kávu a použiť kód coffeeday17 získať rovnakú zľavu.

Dunkinov šišky

Zákazníci z účastníckych miest Dunkin ‘Donuts po celom svete si môžu kúpiť strednú, veľkú alebo extra veľkú šálku značkovej horúcej kávy značky a získať zadarmo jednu ďalšiu strednú horúcu kávu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Oslávte svoju kávu ❤️ na #NationalCoffeeDay, 9/29! Získajte ZDARMA strednú horúcu kávu pri zakúpení strednej alebo väčšej horúcej kávy! ☕️ Označte osobitnú osobu, s ktorou budete zdieľať bezplatnú kávu! ��

Príspevok zdieľaný dunkindonuts (@dunkindonuts)

7-jedenásť

7-Eleven tiež rozširuje kávové obchody do víkendu, ale je tu malý úlovok. Od 29. septembra do 1. októbra môžu členovia programu Rewards dostať jednu bezplatnú kávu denne.

Cinnabon

Podľa tweetu z oficiálneho účtu spoločnosti Twitter bude Cinnabon vydávať zadarmo 12 oz. kávu celý deň v piatok.

Farmy Cumberland

Tento národný deň kávy, Cumberland Farms zákazníci môžu text slovo FREECOFFEE na číslo 64827, aby získali mobilný kupón priamo na svoj smartphone, ktorý môže byť vykúpený v ktorejkoľvek z obchodných miest značky na celom severovýchode a v Floride za bezplatnú kávu – horúcu alebo ľadovú – v akejkoľvek veľkosti. Okrem toho spoločnosť Cumberland Farms prináša späť aj piatky bezplatnej kávy, v rámci ktorých sa zákazníci môžu zastaviť každý piatok od 13. októbra a získať bezplatnú kávu bez kupónu.

Starbucks

Bohužiaľ, ak hľadáte bezplatnú kávu na Národný deň kávy, Starbucks nie je to, kde ju nájdete. Podľa vydania na internetovej stránke kávového reťazca sa Starbucks namiesto toho, aby vyčerpala kávu zadarmo, bude svietiť svetlo na svoju etickú kávu a zákazníkom bude vedieť, že kúpiť kávu od značky znamená, že podporuje farmárov.

Tim Hortons

V rámci týždňovej propagačnej akcie začínajúcej od 29. septembra a končiacej 8. októbra môžu zákazníci z účastníckych miest v Tim Hortons dostať bezplatnú originálnu zmes, tmavú pečienku, dekafónu alebo ľadovú kávu ľubovoľnej veľkosti stiahnutím bezplatnej aplikácie reťazca.

illy

Oslava osláv Národného dňa kávy bude prenesená do mesiaca október. Zákazníci môžu využívať päť káv Illy za cenu štyroch použitím propagačného kódu CELEBRATECOFFEE.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.