Deň svätého Patrika sa blíži a vyzerá to, že to bude celkom šťastný deň pre 12 zákazníkov spoločnosti Dunkin ‘Donuts. Na počesť sviatku Dunkin Donuts dáva 12 šťastných jedál ročne zadarmo koblihy z reťazca. Ak sa vám to zdá ako sen, potom by ste mali pozorne počúvať, aby ste zistili, ako môžete skončiť medzi víťazmi.

Dunkin oznámila správy v utorok prostredníctvom sociálnych médií, vysvetľujúce pravidlá súťaže v tweet. Vyhrávanie súťaže znie veľmi jednoducho. Ak máte záujem, stačí použiť hashtags #DDLuckyDozen a #Sweepstakes spolu s fotografiami, ktoré vysvetľujete, ako plánujete oslavovať Deň sv. Patrika. A to je ono! Zo všetkých reakcií spoločnosť potom vyberie tucet fanúšikov, aby vyhrali zadarmo koblihy po celý rok a výlet do Dunkin ‘Donuts HQ. Majte však na pamäti: lotérie sú otvorené iba pre obyvateľov USA starších ako 18 rokov. Je tiež potrebné poznamenať, že bez ohľadu na to, či odosielate svoju odpoveď na Instagram alebo Twitter, vaše účty musia byť verejné a musia sledovať Dunkinove šišky.

Lopaty sa ponúkajú v súvislosti so spustením Dunkinovej novej mincovne Brownie Donut, ktorá je súčasťou menu reťazca Cookies inšpirovaných dievčaťom. Súťaž sa skončí 17. marca – možno budete chcieť pospomínať a začať s prípravou plánov svätého Patrika v poriadku.

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.