Len jeden deň a jeden deň, Walmart rozdáva zadarmo košíčky. Sú úplne zadarmo – nepotrebujete kupón, tajný kód a nie, nie je to superstore verzia Očista (ak sa pokúsite odísť s plochou obrazovkou bez platenia, budete stíhaní, ľudia). Značka hostí epické oslavy narodenín, ale môžete sa podieľať na tom, či je to vaša pravá DOB alebo jednoducho vaša “nedeľa”.

Unbirthday
Disney / Giphy

Ak navštívite akýkoľvek Walmart Supercenter v nedeľu 12. marca od poludnia do 16:00, obdržíte bezplatný čokoládový alebo vanilkový košíček. Každá sladká bude doplnená bielym krémom alebo šľahačkou a celkovo značka očakáva rozdávanie približne 3 miliónov darov po celom svete.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#valentinescupcakes #valentinesday #roses #buttercreamroses #cakedecorating #walmartcakes #walmartbakery

Príspevok, ktorý zdieľa Miranda George (@mirandageorgecakes)

Predpokladá sa, že táto dohoda predstavuje jeden košík na osobu, ale hej, nič vás nezastaví pri plánovaní výletov po Walmartu a narazí do každého obchodu v okruhu 20 míľ pod maskou “nedeľného jazdenia”. (Aj keď stojí za zmienku, koláčiky sa nebudú dať odobrať v bežných obchodoch – len behemoth, all-a-potraviny-tiež Supercenters – takže majte na pamäti, keď prepnete GPS na ‘multi-cieľ.

Alebo by ste mohli, viete, prijať jeden bezplatný košíček a vyzdvihnúť 2,98 dolárov za 12 balení v pekárni. Nasleduj svoje srdce.

upresnenie: Skoršia verzia príbehu hovorí, že Walmart rozdával voľné košíčky za svoje výročie. Spoločnosť objasnila, že strana je skutočne hodená na oslavu narodenín každého, bez ohľadu na deň v roku. Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nejasnosti.

Nasledujte Delish na Instagram.