S ďalším Nor’easter, ktorý sa tento týždeň viedol do mnohých častí krajiny, taliansky ľad Rita prináša zákazníkom oveľa lepší spôsob ochladzovania v prvý deň jari s voľnými talianskymi ices na 20. marca.

Reštaurátorský reťazec oznámila v sociálnych médiách, že chcú zákazníkovi, aby si tento utorok vybrali jednu z ich slávnych zmrznutých chutí a potom sa chválili o tom svojim nasledovníkom pomocou hashtag #WhatsYourExcuse.

Zákazníci sú vyzvaní, aby zdieľali dobrú ospravedlnenie za to, prečo sa rozhodli upustiť od všetkých svojich povinností a objaviť sa v jednom zo svojich obchodov na vzorku. Taliansky milovník ľadu, ktorý prichádza s najlepší ospravedlnenie potom môže vyhrať bezplatnú cestu do Miami, kde sa teploty skutočne cítia ako prvý jarný deň.

“Trojdňový, dvoj-nočný” Ultimate Hooky Trip “do Miami bude udelený pretekárovi, ktorý uvádza najlepšie ospravedlnenie, aby odvrátil svoje každodenné povinnosti v prvý deň jari a navštívil ich najbližší Rita pre bezplatný taliansky ľad,” súťažné pravidlá štátu. Zadajte svoje ospravedlnenie v tomto príspevku na Facebooku a získajte šancu na výhru a zastavenie jednej z týchto miest Rity pre bezplatný taliansky ľad.

Ak nie ste fanúšikom talianskeho ľadu a máte viac fanúšikov zmrzliny, mliečna kráľovná tiež rozdáva voľný kužeľ na oslavu prvého jarného dňa. Táto špeciálna ponuka pomôže získať peniaze pre nemocnice detí Miracle Network prostredníctvom darov od zákazníkov a prebieha na zúčastnených nemotorových pobočkách reštaurácií Dairy Queen a DQ Grill & Chill.

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.