Aktualizované: 21. júla 2017 o 1:06 hod.

Starbucks priniesla späť svoj kľúčový koktail Frappuccino – v Japonsku. Táto letná liečba nie je k dispozícii v USA, ale čítajte ďalej, aby ste zistili, ako môžete zaseknúť ponuku, aby ste si mohli uschovať bez toho, aby si rezervovali let.

Original Post: 9. mája 2016 o 5:09 hod.

Je tu nový Frapp, ktorý práve teraz preberá reflektor na Starbucks. Nový kávový koktail Frappuccino obsahuje kľúčovú limetovú omáčku, korenie (japonský zelený čaj), mlieko, ľadové a grahamové krekry a šľahačku na vrchu. Je to v podstate v lete v šálke.

Bohužiaľ, nápoj s extrémne limitovanou edíciou je k dispozícii len na vybraných miestach v celej Číne a Indonézii, správy o značení jedla. Ale šťastie pre vás, urobili sme nejaké online hry a odkryli sme najlepší spôsob, ako si objednať jeden na vašom miestnom Starbucks.

obraz

Starbucks

Podľa fanúšikovskej stránky Starbucks Secret Menu si môžete sami vyhotoviť – ak viete, čo povedať svojmu baristovi. Tu je návod, ako si objednať grande: Požiadajte o Cool Lime Refresher na prvú líniu, potom plnotučné mlieko na druhú líniu, pridajte dve čerpadlá biely mocha sirup, dve čerpadlá vanilkový sirup, jeden pumpový škoricový-dolce sirup, šľahačka a extra ľad , Vrchol so šľahačkou a opekaným kokosom.

Nasledujte Delish na Instagram.