UPDATE: 26. apríla 2016 o 10:05 hod.

Takže sa ukazuje, že naša obľúbená potravina princa nemusí byť presne čo koniec hudobníka rád jedol za deň, koniec koncov. Ukazuje sa, že článok, na ktorom bol náš príbeh z veľkej časti založený – Ťažká tabuľkaje nálet z princeznej chladničky – mohol to byť žart v apríli z niekoľkých rokov späť. Je nám hlboko ľúto. Za to, čo stojí za to, princ naozaj rád jesol špagety s pohárom pomarančového džúsu. A skutočne budeme na našich vafle používať len javorový sirup, len ak by existovala platnosť pôvodného príspevku.

ORIGINÁLNE POST: 21. apríla 2016 o 6:35 hod.

Sme proslulí tým, že sme si nedali prísť vážne v Delishu, ale nečakaná, srdcervaschopná správa o tom, ako dnes ráno princ prechádza, spôsobila v kancelárii neobyčajne temnú náladu. Hudobník, 57, zomrel v parku v Paisley Parku v Minnesote. Zatiaľ čo príčina jeho smrti ešte musí byť potvrdená, jedna vec, ktorá samozrejme znamená, že strata kultového spisovateľa a interpreta je taká, ktorá sa bude cítiť ďaleko za hudobným priemyslom. Tu v spoločnosti Delish vážime speváka “Purple Rain” najlepší spôsob, ako vieme, ako: oslavovaním niekoľkých jeho obľúbených jesť.

špagety Twirl Close-Up

Getty Images

1. Špagety, (pokiaľ sú spárované s pomarančovým džúsom).

Nechajte to princovi, aby sa niečo ako tradičné a základné ako špagety na jedlo, ktoré sa zdá úplne originálne. Podľa ústnej histórie Fialový dážď ktorý sa objavil v SPIN späť v roku 2009, hudobník bol dosť veľkým fanúšikom jeho cestovín, pokiaľ bol spárovaný s nejakým dobrým starým O.J. “Objednal som si grilovaný syrový sendvič,” povedal režisér filmu Albert Magnoli o stretnutí, ktoré mal s princom v reštaurácii (“Denny alebo niečo také)”. “Prince priniesol špagety a pomarančový džús, ktorý bol jedným z jeho obľúbených jedál.”

2. Mikrogrenály.

Ako dlhoročný vegán – hudobník bol v roku 2006 skutočne zvolený najsexióznejším vegetariánom v každoročnom online prieskume PETA v roku 2006 – princova príbuznosť pre vegetariáni sotva príde prekvapením. Podľa funkcie v roku 2011, ktorá sa objavila na Heavy Table “What’s in the Prince’s Chillridge?”, Bol veľký na svojich mikrogrenách (výhonky zelených ako rukolou a horčicou), či už to znamenalo, že sa na nich sólo alebo ich párovanie “figovým balsamikom a naozaj dobrý olivový olej. “

obraz

Amazonka

3. Dunkaroos.

Dôvod # 1020848457983 milovať Prince? Miloval ho nejaké dunkaroos. Vo svojej funkcii s Ťažká tabuľka, spevák sa úplne rozpútal, že má láskavosť k kangaroo-tvarované sušienky, ktoré sa najlepšie tešili v rozmrazení. “Neviem, čo dva hovoria o Dunk-a-roos,” povedal publikácii cez e-mail. “Sú to len dobré, niekedy si želáte jedlo, ktoré je pohodlné a vezme vás späť, pre mňa sú tie bláznivé krehké kangaroo.” (Začatie hlavná aww-ing).

kimchi

Getty

4. Kimchi.

Dokonca aj keď nie ste veľký na kimchi – ľudia sú celkom rozdelení na fermentované vegetariánske jedlo, ktoré pochádza z Kórey – jesť niektoré na počesť legendy, zdá sa byť rozumnou výnimkou. Pokiaľ ide o princa, o ktorom sa ohlásilo, že mal asi jeden galón v jeho chladničke naraz, nebola otázka o tom, aké dobré je to. “Tieto veci sú úžasné,” napísal Ťažká tabuľka. Všetky čiapky hovoria všetko.

yak

Getty

5. Jahňové mlieko.

Len preto, že bol vegán, to neznamenalo, že princ vyčistil zo všetkých mliečnych výrobkov. Jeho mlieko na výber? Mlieko, ktoré pochádza z yakov. “Táto vec je veľmi prekvapivá,” napísal Ťažká tabuľka. “Je to voľne dávané jakom, takže si ho skutočne môžete vychutnať. Skvelé s Chexom – Rice Chex, Wheat Chex, čokoľvek!” Prince tiež poznamenal, že mlieko bolo skvelé na objasnenie kože a mysle.

6. Javorový sirup, ale len skutočný druh.

Javorový sirup nie je zriedkavé z hľadiska obľúbených jedál, ale princova láska k veciam prišla s jednou veľkou podmienkou: muselo to byť skutočné. Hudobník trval na tom, že napriek tvrdeniam niektorých ľudí, že neexistuje skutočne žiaden rozdiel v chuti medzi autentickým javorovým sirupom a falošným materiálom, je to určite rozdiel. “Je to strih vyššie,” napísal Ťažká tabuľka. “Je to asi 100 kusov vyššie. Toto je jediná vec, ktorá sa dotýka mojich vaflí.” Netreba dodávať, že odteraz bude jediná vec, ktorá sa dotkne aj našich vaflí.

horčica bottles
Getty

7. Horčica.

Keď povieme, že horčica je jedným z obľúbených jedál princa, máme na mysli to horčica nAOZAJ (s využitím všetkých čiapok na zvýraznenie, a la Prince) jedným z jeho obľúbených jedál. V čase Ťažká tabuľkav raidoch chladničky hudobníka, princ údajne mal 18 rôznych druhov horčice visí v jeho chladničke, od nemeckej po talianske značky. “Ja to nezhromažďujem, ale LOL, že tam je veľa,” napísal. “Musíš milovať horčicu, ten malinový druh je najlepší, neočakal by si, ale tak to bude.” Ak hovoríte, že to tak je, princ, potom to tak bude.

Nasledujte Delish na Instagram.