Tu v spoločnosti Delish sme hrdí na získanie najdôležitejších a najdôležitejších informácií o potravinách. Takže vás upozornenie na VŠETKY ZDRAVÉ FOODS je dôležité, nie? Vychutnajte si toto komplexné zaokrúhľovanie – to, čo nazývame Freebie Fridays – zo všetkých eeeats, ktoré môžete získať zadarmo (alebo čo najbližšie k voľnému) tento nasledujúci týždeň.


• Pokračujte a stiahnite aplikáciu Dairy Queen, ak chcete tento týždeň malý bezplatný program Blizzard. Než sa spýtate, áno, to zahŕňa vôňu dýňového koláča.

• Aj keď ste na ňom, stiahnite si aplikáciu McDonald’s, pretože s ním môžete získať nejaký sendvič s cenou 1 USD. Platí to do 30. septembra, takže o tom budeme pripomínať aj budúci týždeň.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Happy #FirstDayofFall, každý!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou McDonald’s (@ mcdonalds)

• V pondelok prichádza Marie Callender v horúcom čase s bezplatným kusom takmer každého koláča, keď dostanete vstupné z ich stránky. Keď už hovoríte o dezerte, môžete získať bezplatný zmrzlinový sendvič (okrem iného) v supermarketoch Cumberland Farms, keď si kúpite 20-uncu Pepsi. Táto dohoda je dobré až do 4. septembra!

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Teraz je to lahodné. Lahodné pre neskoršie (plus toto je zadarmo, sooo).

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Olive Garden (@olivegarden)

• Olivová záhrada má v súčasnosti dohodu “Kúpiť jednu, vziať si jednu”, kde ak sa na neurčito obmedzený čas dostane 12,99 dolárov obedové jedlo, dostanete druhú, ktorá ísť … zadarmo, samozrejme. Ak je mäso viac váš obchod, brazílsky steakhouse Fogo de Chão je re-upping ich ponuku od minulého roka a dávať zadarmo deti jedlá na pracovný deň.

• Baskin Robbins oslavuje 31. deň v mesiaci rozdávaním lyžičiek všetkých svojich 31 chutí za cenu iba 1,50 dolárov a Sonic má za poludňajšie triky a triky po 8:00. do 3. septembra!

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Keď si uvedomíte, že v utorok, 7/31 sú len 1,50 dolárov.

Príspevok, ktorý zdieľa Baskin-Robbins (@baskinrobbins)

• Nakoniec, ak si kúpite Red Robin Gourmet Burger Bar, dajú darovú kartu Red Robin za 10 dolárov. Robte s tým všetko, čo chcete.

Uvidíme sa budúci týždeň!


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish kuchárka, barnesandnoble.com