V prípade, že ste v poslednom desaťročí neboli, Twitter si rád vezme vtip a RUN. WITH. IT. Najmä vtedy, keď ide o zdanlivo nechutné pokrmy ako Pop-Tarts a americký syr.

Študent na Štátnej univerzite v Iowe poslal minulý týždeň obrázok tohto sendviča s nadpisom “Nie ste z Iowy, ak ste nikdy nemali jednu z nich.”

Tento sendvič bol vyrobený s dvoma sendvičmi z jadrových pekárov s jadrovým pečivem a kusom amerického syra. Ak ty naozaj roztiahnite svoju predstavivosť, môžete povedať, že to znie ako čerešňový dánsky, ale to by bolo veľkorysé. Dokonca aj samotný tvorca hovorí, že jedol len jeden kúsok a pretože nemal veľa syra, nemôže hovoriť o tom, čo naozaj chutí.

Ako sa dalo očakávať, väčšina užívateľov Twitteru mala dosť podobnú reakciu “ummm … nie” a Iowans rozhodne nie je vlastníkom tohto občerstvenia. Najlepšia odpoveď však pochádza z policajného oddelenia Štátnej univerzity v Iowe, ktorá pravidelne používa svoj účet v službe Twitter na žartovanie so študentmi (samozrejme zdieľa dôležité bezpečnostné aktualizácie).

Zatiaľ čo sa zdá, že žiadni iní Iowans nevyskúšali kombo (čo Chris Jorgensen súhlasil, že je naozaj skôr “znudená vysoká škola” ako vec v Iowe), zjednotili sa okolo jednej veci:.

V iných spravodajských správach prinieslo tweet veselý závit používateľov, ktorý túto myšlienku pomáhal iným štátom. Prirodzene, Florida bola na prvom mieste.

Neprekvapuje, že žiaden štát nechcel úver pre toto stvorenie. Našťastie, niekto nakoniec zaujal jedného. Dlužíme vám jeden, Illinois.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.