Vyprážané kurča a sušienky sú základom väčšiny južných reštaurácií, dokonca aj tých, ktoré sa nachádzajú v Kalifornii. Zatiaľ čo veľa ľudí šťastne rozdelilo viac ako 10 až 15 dolárov na jedlo (alebo jeho bratranec, kurča a vafle) na miestach raňajok, niekoho by bolo ochotných zaplatiť toľko na Popeye.

Keď zákazník v reštaurácii Sweet Dixie Kitchen v Long Beach uviedol, že reštaurácia používa kurča Popeyes na svojom kuracie a vločkovom sendviči, bez toho, aby si to všimol na menu, urobil to, čo urobili pred ním mnohí rozhnevaní zákazníci – napísal recenziu Yelp.

Revízia odvtedy prešla vírusom a vyvolala rozhorčenie rozhorčených pripomienok od ostatných patrónov reštaurácie, z ktorých väčšina sa zaoberala otázkou správy “Eat local” v reštaurácii a zvýšenie ceny kuracieho mäsa.

Zákazník, Tyler H., si všimol dve krabice Popeye, ktoré boli vnesené do kuchyne, keď čakal na stôl. Rozhodol sa objednať kurčatá a vafle, aby zistili, či sa používa kura Popeyes; ak ste mali Popeye, viete, že má výraznú chuť.

Na otázku, čašník povedal Tylerovi, že kuracie mäso bolo v skutočnosti z Popeye a jeho jedlo bolo dokonca kompenzované. Ale to ho nezastavilo v tom, aby sa dostal na internet, a teraz ľudia sú v rukách.

obraz

ňafnutí

Majiteľ kuchyne Sweet Dixie Kitchen, Kimberly Sanchez, odpovedal na recenziu Yelp a napísal samostatný príspevok na Facebooku, v ktorom obhajoval akcie svojej reštaurácie a povedal, že nie je zámerne skrývať nič.

“Sme ospravedlňovaní popey pikantné ponuky – najlepšie vyprážané kurča kdekoľvek a z New Orleans – ktoré sú dodávané dvakrát denne,” napísala späť Tyler.

Sanchez vysvetlil, že reštaurácia nevyužíva veľa a nevidí potrebu vysvetľovať, odkiaľ sú výrobky odkedy to robí.

“Nikdy sme netvrdili, že robíme každú vec,” napísala. “Nevytvárame hotové Kielbasu ani horúce linky, ani pečené pečivo ani koláče alebo bagety.”

Zatiaľ čo mnohí ľudia súhlasili, že to je dobré pre základné, neznačkové zložky, to sa zdalo trochu náčrtné vzhľadom k tomu, produkt je z obľúbenej reštaurácie rýchleho občerstvenia. Mnohí Yelpers porovnávali scenár s objednávaním burgerov za 15 dolárov a získaním štýlu McDonald’s. Zatiaľ čo Chicken and Waffles nie je na stálych menu v Sweet Dixie Kitchen, Chicken and Biscuits je a predáva za 12,95 dolárov.

Zatiaľ sa nezdá, že by sa v menu vykonali zmeny, ktoré by objasňovali, odkiaľ je kura. V príspevku na Facebooku Sanchez napísal: “Budeme pokračovať v našej činnosti rovnakým spôsobom ako sme robili vždy – čestní, že robíme takmer všetko od začiatku, hovoríme, čo robíme od nuly, a keď to nemôžeme, použijeme druhá najlepšia vec, ktorú máme k dispozícii. ”

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.