Počuli ste o sójovom mlieku. A pravdepodobne ste už pri príležitosti už používali mandľové alebo kokosové mlieko. Ale je tu iný druh mlieka, ktorý vám chýba: čučoriedkové mlieko. A našťastie pre vás, budete ho môcť kúpiť v obchodoch skôr ako neskôr vďaka spoločnosti Oakhurst Dairy.

Na rozdiel od sójového mlieka a mandľového mlieka, Oakhurstovo čučoriedkové mlieko nie je z mliečnej odrody. Je to skutočne klasické mlieko, ktoré je ochutené divými maine čučoriedkami pre každého, kto chce absolvovať pitie jahodového mlieka.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Prichádza, prichádza! Divoké čučoriedkové mlieko prichádza! ������ Požiadali ste o to, vytvorili sme ju a teraz je v prevádzke Maine @WildBlueberries Milk a potrebujeme vašu pomoc pri rozhodovaní na etikete. Prejdite na stránku Facebook (#linkinbio), aby ste hlasovali za váš obľúbený dizajn balíkov. Ako vždy, ďakujem za váš vstup – nemôžeme čakať na to, aby si to mohol každý vyskúšať #oakhurstdairy #mainemilk #wildblueberrymilk #voteforyourfavorite # prirodzenágoodnessofmaine #newproduct # prichádzajúce

Príspevok zdieľaný Oakhurst Dairy (@ oakhurstdairy) dňa

Ochucené mlieko samozrejme pre Oakhurst nie je nič nové. Spoločnosť už predáva čokoládové, jahodové a dokonca mliečne výrobky s príchuťou kávy, ktoré sa vyrábajú bez vysoko fruktózového kukuričného sirupu. Podľa Press Herald bude nápoj vyrobený zo skutočných čučoriedok a plnotučného mlieka. Produkt nie je určený na predaj v obchodoch s potravinami až do jari, ale teraz Oakhurst Dairy umožňuje zákazníkom hlasovať online o tom, čo bude konečný balík mliečnych farieb.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.