UPDATE: 30. augusta 2018 o 11:55 hod.

Kraft Heinz oficiálne oznámila príchod dvoch nových bielych krémov, ktoré sa stali senom milovníkov cukroví. Čokoládové a šľahané krémy značky Hershey s príchuťou Reese sa v októbri prichádzajú do obchodov s potravinami. Vybrať miesta už prepravujú kontajnery s objemom 7 uncí, ktoré budú v maloobchode za 2,99 dolárov – 3,99 dolárov.

V tlačovej správe, ktorá oznamuje novinky, nás Kraft zmiernil s priateľskou pripomienkou všetkých vecí, ktoré zlepšuje šľahačka, vrátane palaciniek, vaflí, zmrzliny a ovocia. V nesmrteľných slovách Zeleného dňa sa zobuď ma, kedy September končí šľahačka je tu.

UPDATE: 18. júla 2018 o 12:18 hod.

Títo zlý chlapci oficiálne zasiahli obchody, hlásia správy Munchies. Napriek tomu, že boli v strednej a západnej Európe zaznamenané iba v meste Hy-Vees, očakáva sa, že čoskoro budú prenesené najvýznamnejšie maloobchodné predajne. Dostaňte sa k nemu, FAM.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ďalšia zastávka: Moje ústa. �� Na Hy-Vee našli nové šľahané krémy značky Reese a Hershey!

Príspevok zdieľaný @ candyhunting dňa

ORIGINÁLNY PRÍBEH: 27. júna 2018

Pre milovníkov cukru je šľahačka veľmi dôležitá. Obracia sa na občerstvenie, ktoré už chuť úžasné – zmrzlina, koláč, palacinky – na šialené majstrovské diela. Ak budete súhlasiť, budete chcieť sedieť na to: povesť to má, Hershey a Reese šľahačka sú čoskoro biť regály.

Teraz neviem, čo sme urobili, aby sme si to zaslúžili, ale podľa jedla Instagrammer Markie Devo prichádzajú do tretích týždňov v júli ku všetkým veľkým maloobchodníkom. My. Sú. Vyšilovat. Von.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Počul som, že svet internetového občerstvenia potrebuje úspory, a tak som prišiel na záchranu … Prekrásny svet bičekov sa chystá obrátiť hore nohami! Spoločnosť Hershey uvoľní mliečnu čokoládu a Reeseovu šľahačku 3. týždeň v júli a bude k dispozícii všetkým veľkým maloobchodníkom. Tie majú sexy čas napísaný všade okolo nich .. Kto je pripravený na tieto? Komentár #hersheys #reeses #newfood #junkfood #sexytime #chocolate #foodie #foodporn #foodreview #candy #snack #nyeat #foodofny #noc #real #reasons #num #yum #peanutbutter #macros #diet #cheatmeal #cheatsnack # crossfit #foodgasm # f52grams #seesieats #itsgotsexytimewrittenallover

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Markie_devo (@markie_devo)

Predstavte si zmrzlinový pohár s vašimi obvyklými podozrivými, tj masívnymi lopatami zmrzliny, orechov, kúskov cookies, ovocia, možno pekného maraschinského čerešňa, ale namiesto toho, že pridáte stláčanie bežného biča, môžete pridať mliečnu čokoládu Hershey alebo Reese do smotany formulár. Áno plz.

Mnohí sa dostali do komentárovej sekcie príspevku Instagrammeru, aby sa verejne podelili o svoje šialené. Jeden fanúšik nového toppingu navrhol preskočiť všetky sundae spolu a jesť obidve priamo do tváre, a my sme si poznámky.

Jediná vec, ktorú môžete urobiť, je trpezlivo čakať s lyžičkou v ruke. Dostali sme sa k Hersheyovi, aby sme potvrdili túto nespravodlivú správu, ale ešte sme nepočuli. Skontrolujte aktualizácie.

Nasledujte Delish na Instagram.