UPDATE: 28. Júl o 12:30 hod.

V súčasnosti spolupracujú zamestnanci spoločnosti Trader Joe so svojimi spolupracovníkmi, ktorí trpia stratou vedúcej kancelárie asistenta Melyda Corado. Minulý víkend bola Melyda zabitá a dvaja ďalší ľudia boli zranení v obchode CA Silver Trader Joe.

Ako uviedli LA Times, to, čo sa začalo ako rodinný spor, skončilo pri výmene vozidiel a streľbe medzi políciou a Gene Atkins, 28, ktorý sa dostal do obchodníka Joe počas incidentu. Podľa policajného oddelenia v Los Angeles Melyda zomrel v dôsledku policajného streľby.

Ctiť obchod s Silver Lake a komunitu, Členovia posádky po celej krajine nosia červené košele a stužky z papierových tašiek spoločnosti Trader Joe, spoločnosť napísala na Instagram. V príspevku obchodník Joe ďakuje svojim zákazníkom a posádke za ich nepretržitú lásku a podporu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

V dôsledku tragických udalostí minulého soboty dnes #traderjoes Členovia posádky po celom svete nosia červené košele a stuhy vyrobené z našich papierových tašiek – v show podpory pre náš Silver Lake Crew a okolitú komunitu. # Day4SilverLake – ĎAKUJEME VÁS našim zákazníkom a posádke, ktorí naďalej zdieľajú svoju lásku a podporu.

Príspevok zdieľaný obchodníkom Trader Joe (@traderjoes)

Členovia komunity tiež vytvorili pamätník pre Melydu mimo obchod s potravinami v Kalifornii, pričom na displeji zostali sviečky, kvety a farebné správy.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

❤️ # day4silverlake #traderjoes # traderjoes121 #traderjoesfamily # abc7eyewitness

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Yasmin Garcia (@ yaz.74)

UPDATE: 21. júla o 10:33: Žena bola zabitá vo vnútri tradera Joe, kde sa človek dnes v noci zatarasil, podľa CNN. Podozrivý sa odvtedy obrátil na políciu.

Podľa LAPD Twitter bola žena, ktorá bola zabitá, zasiahnutá streľbou, ktorú vymieňali polícia a podozrivý. Na mieste bola vyslovená mŕtva.

ORIGINÁLNE POST: 21. júla o 9:09 hod V dnešnom večernom obchodnom štádiu obchodníka Joe v Los Angeles sa objavuje strašidelná situácia. CNN oznamuje, že sa človek v obchode zatarasil.

Podľa polície udalosti začali o 13:30 so streľbou – stará žena a mladá dáma boli údajne obeťami. Dôstojník LAPD Mike Lopez povedal CNN, že podozrivý odišiel pod policajným prenasledovaním (výmena požiaru s dôstojníkmi), až kým nezapadol na svoje auto, a narazil na obchodníka Joe’s, ktorý sa nachádza na Hyperion Avenue v štvrti Silver Lake v Los Angeles.

CNN uviedla, že zákazníci môžu byť videní vyčerpaní z obchodu, ale nebolo okamžite jasné, koľko ľudí by stále mohlo byť vnútri. Video scény ukázalo, že ľudia vyliezajú z okenného skladu po rebríkovom lane, zatiaľ čo ozbrojení dôstojníci nesú štíty a zahltili oblasť.

Prezident Trump tweeted, že veľmi pozorne sleduje situáciu:

Pre ďalšie aktualizácie skontrolujte Delish.com.

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.sk