Carrie Underwood si môže dovoliť akékoľvek drahé make-upové výrobky, ktoré ste v obchodných domoch dôsledne urobili. Carrie Underwoodová si totiž mohla dovoliť všetko z týchto drahých kozmetických výrobkov. Ale v nedávnom rozhovore s Dobre a dobre, krajina hviezda odhalila svoj nový obľúbený – a to bude sotva robiť zuby v peňaženke.

“Prešiel som z používania zvlhčovačov viac do oleja,” priznala sa. “Len preto, že mám pocit, že sa dostanú do vašej pokožky oveľa lepšie. Vždy som si myslela, že oleje ucpávajú póry a nie.”

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Večerné aktivity…

Príspevok, ktorý zdieľa Carrie Underwood (@ carrieunderwood)

Carrie je go-to je kokosový olej. Áno, rovnako ako na policiach obchodov s potravinami. Rovnako ako to, čo máte vo svojej kuchyni. Rovnako ako ste si včera večer užívali kuracie mäso. Ekologický nerafinovaný kokosový olej je najlepší druh na slather na tvári a doktori zistili, že to môže robiť viac ako len poskytnúť vlhkosť. Môže pomôcť vyčistiť ekzém a znížiť zápal.

KÚPTE TERAZ Nutiva organický nerafinovaný kokosový olej, 8,50 dolárov; amazon.com

Okrem toho existuje množstvo ďalších spôsobov použitia kokosového oleja. Počúvajte, Carrie a priatelia: Môžete ju použiť na odstránenie vášho make-upu, oholenie nohy, odlepenie mŕtvej pokožky a skrášlenie letísk. A ak zistíte, že to nie je nič, čo pridáte do rutiny starostlivosti o pleť, len variť s kokosovým olejom. To je ešte skvelá vec.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, amazon.com