Svätý guacamol! Autobus, ktorý sa celkom venuje všetkým veciam avokáda, sa práve dostal na cestu na letné … a lepšie pretiahnite prsty, že príde do vášho mesta! Celkom Guacamole vytvoril interaktívny zážitok – vhodne nazvaný “Guaclandia” – ktorý bude cestovať po celej krajine v najviac “gramážnom autobusu všetkých čias. Už si dokážem predstaviť kontext avokáda na mojom Insta kanále …

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Autobus #Guaclandia bol videný na ceste Super Fan Betty! Uvidíme sa zajtra na @thesfmarathon # TSFM2018 #sfmarathon #sanfrancisco

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Wholly Guacamole (@ eatwholly)

Podľa Guaclandiaovej webovej stránky Guacamole prinesie národná láska k avokádu k životu prostredníctvom interaktívnych aktivít, zapájaním fotografických opcií a neobmedzenými vzorkami amerického čajového chladiva č. 1. ” Mal si ma na neobmedzený guac.

Značka hovorí, že Guaclandia “urobí sny milencov a milovníkov avokáda” a čestne majú pravdu. Kvalitné príležitosti Insta + akékoľvek neobmedzené jedlo (ale hlavne guac) je recept na šťastné tisícročie.

Takže to, čo Guaclandia prináša, by ste sa mohli opýtať? No, na začiatok, môžete si vziať seba na stenu avokáda v štýle pop art a sedieť v “jamke” obrovskej stoličky avokáda. Budete mať inšpirujúce tipy na “Keepin ‘it real” a “avo-inšpirovanú” arkádu, ktorá obsahuje stroj na dráp s “cenami cado.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Majte to skutočné. , , , #sfmarathon #avocado #thisishappening #keepinitreal #sanfrancisco # sfmarathon2018 #marathon #halfmarathon #podľa #travel #sf #instagood #food #biofreezesfm #whollyguacamole #guaclandia # TSFM2018

Príspevok, ktorý zdieľa Sean Rainey (@seanrainey)

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ďakujem #whollyguacamole (Casey) za cool #guacamolehat #guaclandia #guacamolebus #guaclandiasf @ eatwholly #eatwholly

Príspevok zdieľaný autorom james chu (@ rvf400)

Ak chcete ukončiť Guaclandia, posuňte sa do jamky s jamkami. Guaclandia je súčasťou celoplošného spustenia prenosných Snack Cups od spoločnosti Wholly Guacamole, v ktorej je označený guac spájaný s chrumkavými tortilla čipmi. Guaclandia návštevníci budú mať príležitosť vyskúšať všetky tri odrody bezlepkového občerstvenia: klasické, pikantné a homestyle.

Expozícia je zadarmo (!) A otvorená pre verejnosť, ale priestor bude obmedzený. Autobus bude v San Franciscu, LA, Seattle a Chicagu pre rôzne akcie cez august.

obraz

Celkom Guacamole

Možno, že Guaclandia rozšíri svoju turné (zbožňovanie), ale v každom prípade existuje veľa a-may-zing avokádových receptov, ktoré sú ako Insta-hodné a chutné, že môžete šľahnúť z domu.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indigo.ca