Leto bolo zaneprázdneným časom pre národné dni jedla … najprv tu bol Národný deň slepého chleba, potom Národný deň štiek. Dnes je to čas milovníkov krídel. Chyťte pivo a osláviť Národný deň kuracieho krídla v týchto reštauráciách, všetky ponúkajú špeciálne ponuky, voľné krídla alebo ceny. Ponáhľajte sa – väčšina ponúk je dnes dobrá!

Buffalo Wild Wings

Buffalo Wild Wings oslavuje celý deň vykostenými krídlami a hranolkami od 9,99 USD a tradičnými krídlami a hranolčekmi od 12,99 USD. Ak ste neboli, len viete, že majú 16 rôznych omáčok a 5 korení na výber z ��.

East Coast Wings

Ak pôjdete dnes na East Coast Wings a objednajte si krídla, vydajte sa s kupónom na päť voľných krídel, ktoré budete používať pri ďalšej návšteve. Jediný úlovok je, že sa musíte vrátiť do 4. augusta. Ak nie ste oboznámení s ECW, reťaz má doteraz viac ako 60 miest, väčšinou na juhu, a ich index krídelného tepla sa pohybuje od panenskej až po šialenstvo.

Hooters

Samozrejme, že Hooters oslavuje Národný deň kuracieho krídla. Keď dnes kupujete 10 krídel na Hooters, dostanete ďalších 10 údených krídel zdarma.

Hurikánový gril a krídla

Môžete vyhrať darčekovú kartu 100 dolárov na Hurikán Grill len pre zdieľanie vášho názoru krídla. Komentujte na príspevok v reštaurácii na Facebooku, či uprednostňujete bubny alebo byty, a budete zadaní, aby ste vyhrali molah. Víťaz bude vyhlásený 31. júla, takže si môžete udržať párty po dlhom dni.

Ker Winghouse

Len dnes kúpte 10 krídel v kerách a získajte ďalších päť originálnych alebo bizónových krídel zdarma. Reštaurácia má takmer 30 lokalít po celej Floride.

Reštaurácia a reštaurácia P.J. Whelihana

Ak ste v New Jersey alebo v Pensylvánii, bežte, nechodíte do P.J. Krídla, ktoré sa môžu dať jesť, sú dnes len 15,99 dolárov na počesť Národného dňa kuracieho krídla.

Kaviareň divokého krídla

Kaviareň Wild Wing sa vydava na dovolenku. Tento týždeň vysielali videá, ktoré oslavovali všetky (niekedy aj zvláštne) spôsoby, ako ľudia jedia krídla, rovnako ako darčeky pre krídla a koozie. Jednotlivé lokality sú hostiteľmi rôznych osláv, ako napríklad súťaž o krídla v lokalite Jacksonville.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Nezáleží na tom, akoby si rád zjedli svoje krídla, príďte s nimi zajtra s nami na #NationalChickenWingDay!

Príspevok, ktorý zdieľa wildwingcafe (@wildwingcafe)

Wingstop

Objednajte krídla medzi 11:00 a 17:00. dnes a získajte päť ďalších vykostených krídel pridaných k objednávke zadarmo.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Oslávte zajtra národný deň kuracieho krídla. Od 11 do 17 hodín miestneho času, kedy si zakúpite krídla, dostanete do objednávky 5 bezplatných kostí. #NationalChickenWingDay

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Wingstop (@wingstop)

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.