Môžu byť oveľa väčšie a živšie zelené ako typické Hass avokádo, ale Slimcados majú zlú reputáciu za to, že sú úplne klamlivé. Zatiaľ čo sú na trhu ponúkané “triple dip so polovicou tuku,” tieto Florida-pestované avokády sú vodnaté namiesto krémové. A jedni avokádní jedlíci sú naštvaní.

obraz
Brooks Tropicals LLC

Alternatíva s nízkym obsahom tuku, ktorej hubené mäso zjavne vyrába príchuť guacamolu s takmer žiadnou chuťou, vníma vážnu reakciu online, pričom jeden 22-ročný vedie výkrik pod Twitterskou rukoväťou @Slimcados, účet popisovaný ako “avokádo podpornej skupiny a skupiny Slimcado nenávisti. ”

Ale Slimcado nie je nové stvorenie. Obchodná značka spoločnosti Brooks Tropicals LLC je “hubený” avokádo od roku 2003. A odvtedy sa spoločnosť zaoberala tvrdou kritikou. “” Dostávam veľa ľudí z Kalifornie, aby mi poslali e-mail a hovorili mi: “Čo to sakra robíte?” “Mary Ostlundová, hovorkyňa Brooks Tropicals, povedala Wall Street Journal.

obraz

Tu je trochu viac o menej známe avokádo:

 • To môže vážiť až 3 libry, čo je takmer šesťnásobok veľkosti tradičného avokáda Hass.
 • Obsahuje polovicu tuku a o 35 percent menej kalórií ako avokád Hass.
 • Zúfalo sa snaží konkurovať spoločnosti California Hass, ktorá tvorí 95 percent amerického trhu a 80 percent svetového trhu.
 • Ponúka jemnú tropickú chuť podobnú papáji.
 • Prekvapilo, že mnohí domorodci z Floridy vyrastali.
 • Je viac vláknitý, obsahuje oveľa viac vody (niektoré označujú ako “sliznaté”).
 • Bude vážne pichať vodu, akonáhle si soľ.

  Minulý rok, Svetlo na varenie redaktori kriticky pozreli nutričné ​​hodnoty obidvoch iterácií. Ich nálezy boli celkom prekvapujúce: 230 gramov Slimcada má 276 kalórií a 23,1 gramov tuku, zatiaľ čo rovnaké množstvo avokáda Hass má 368 kalórií a 33,7 gramov tuku. Tak koľko tu skutočne šetríte? V spoločnosti Delish samozrejme nie sme obetovať chuť, aby sme znížili niekoľko kníh.

  Nasledujte Delish na Instagram.