Nie každé malé dieťa má privilégium na súkromie, zatiaľ čo je na svojom prvom rodinnom love tetrova. Prince George je jedným z tých nešťastníkov, ktorí sa po fakte musia zaoberať tlačovou prehliadkou (… viete, že som vtipkoval správne? Prosím, povedzte mi, že viem, že ja vtipkujem). Áno, ľudia sú extrémne rozrušený tým, čo tento päťročný robil tento víkend, a práve preto.

Kate Middleton a princ William prinútili George do Balmoral, letného sídla kráľovnej, za svoju prvú loveckú expedíciu. To znamená, že pravdepodobne vyšiel do veľkého škótskyho poľa s množstvom dospelých, ktorí strieľali na vtáky. Všetko v mene tradície alebo čokoľvek iného.

Pre tých, ktorí nevedia, čo je tetrova, je to “stredný až veľký herný vták s plným telom a pernatými nohami”, podľa slovníka. Tiež samice grouses vyzerajú ako tieto predbežné rituály:

obraz

Getty ImagesChristian Science Monitor

A zatiaľ čo pre royalov nie je nezvyčajné strieľať tŕstia, masy sú na tom extrémne blázon. Na George samozrejme nie sú naštvaní. Sú na ňom blázni:

Pripomienky naďalej prelievajú, väčšina ľudí je rozrušená a George vyrastie, že je to v poriadku. Niektorí sa obávajú, že obed, ktorý on a celá rodina po vystrelení boli v skutočnosti výsledkom ich výletu, ale nedošlo k žiadnym hláseniam, ktoré by potvrdzovali, čo všetci jedli…

Ostatné sú zamerané na to, ako chladná kráľovná vyzerá pri jazde, ale je tu čas a miesto, všetci.


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish kuchárka, barnesandnoble.com