Vypočuli ste si veľké darčeky, pečili ste si dovolenkové cookies, ale teraz sa ocitnete zastavený. Potrebujete jeden malý darček pre Jill v účtovníctve a V sobotu večer naživo vás zahanbilo, že ste si v zadnej časti šatníka vybrali generickú sviečkovú voňavú brošňu. Ste potešený.

Zdá sa, že Pinnacle má chrbát, s tým, čo môže byť najviac potešujúce kýčovité 5 dolárov súčasnosti z roku 2016: vodka naplnená cukrová trstina. Vyzerá to tak, ako tie poháre M & M a Reese, ktoré máte ako dieťa (uh, poznámka rodičom a zlým Santas všade: Nemiešajte tieto veci, keď si v detských hodinách ráno vezmete detské pančuchy! ), napriek tomu je naplnená štyrmi 50-mililitrovými chvostmi.

vodka Candy Cane
Pinnacle Vodka

Považuje sa to za “balenie odberu vzoriek”, takže každý z nich prichádza so štyrmi príchuťami: broskyňa a šľahačka (ktorá chutí ako šľahačka, pre nezasvätených) sa zdá byť štandardná; ostatné dve príchute sa líšia v závislosti od obchodu. V zmesi sme videli soľný karamel, ananás, škoricu a malinu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Kúpil som si 30 kurva vodka naplnené cukríky �� #pinnacle #pinnaclevodkawhipped #girls #hookedmeup #backatitagain #vodka #blackmen #blackmenwithstyle #followme #imstillasian #deals

Príspevok, ktorý zdieľa Jacobe D. (จา โค บี) ผม เป็น คน ไทย (@ re_mittens) o

Táto odroda je ideálna pre nasadenie všetkých vašich obľúbených dovolenkových nápojov, ako napríklad:

Vaječný likér: Celá štetka, babe. Aj kokos mohol byť pekný.

Jablčný mušt: Slaný karamel je hračanger. dôvera.

Horúca čokoláda: Vyskúšajte kokosový orech (pridajte soľnú karamelovú príchuť a v podstate ste piť bujnú samu!), Šľahačka alebo škorica.

obraz

Natalie Migliarini

Sangria: Zjavenie broskyňa alebo maliny prekvapujúco s týmito jablkami a pomarančmi.

Grinch Jell-o Shoty: Pinnacle bol prakticky vyrobený pre zábery Jell-o, ako to dokazuje každý novorodený 21-ročný. Ananás je tu kľúčový.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Máš krásny dar od @ joshrimer – @pinnaclevodka minis! Ktorý z nich sa budem snažiť ako prvý…

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Vancouver Bits And Bites (@maryinvancity)

Tieto cukríky sa dajú nájsť v obchodoch s alkoholickými nápojmi po celom svete a predávajú za 4,99 USD. Zaťažte, pretože Jill v účtovníctve nepotrebuje iný účet “I Can Account on You!” džbánik.

Nasledujte Delish na Instagram.