Walmart sa môže pokúšať povedať niečo o vašich kuchynských spotrebičoch: Sú trochu hlúpi. Veľký maloobchodný predajca má niekoľko náhradníkov na predaj a všetci majú jednu vec spoločnú. Sú skutočne šikovní.

V súčasnej dobe má Walmart v predaji dva rozdielne sporáky s pripojením WiFi a Ninja Intelli-Sense mixér. Kúpte ich všetky a vaše miesto bude ako Disney Smart House ožiť.

obraz

Walmart

KÚPTE TERAZ Black + Decker WiFi Povolený 6-Quart pomalý sporák, 50 dolárov; Walmart

Ak váš pomalý varený tovar je zvyčajne životom strany, rozhodnite sa pre 6-Quart sporák značky Black + Decker. Podstavec je vybavený svorkami, ktoré uzamknú priamo na veko – čo znamená, že môžete len hodiť celú vec na podlahu auta, zatiaľ čo cestujete namiesto toho, aby ste ju držali ako dieťa na celom pohone. Akonáhle zaregistrujete pomalý sporák cez aplikáciu Black + Decker, môžete ho ovládať kdekoľvek cez WiFi. Ale najlepšia časť: Walmart vrátil cenu len na 50 dolárov.

obraz

Walmart

KÚPTE TERAZ Crock-Pot 6-Quart z nehrdzavejúcej ocele Smart Slow Cooker, 77 dolárov; Walmart

Verzia Crock-Pot je viac rovnaká, ale zaplatíte o niečo viac za rozpoznávanie mien: 77 dolárov, menej ako 104 dolárov. 6-štvorcový sporák pracuje v režime offline, ale môžete nastaviť čas varenia a zmeniť teplotu odkiaľkoľvek, pokiaľ ste pripojení k WiFi.

obraz

Walmart

KÚPTE TERAZ Ninja Intelli-Sense kuchynský systém, 179 dolárov; Walmart

Ninja Intelli-Sense kuchynský systém sa nepripojí k internetu, ale technológia je stále dosť génius. Dodáva sa so štyrmi hlavnými kusmi: základňou, mixérom v plnej veľkosti, pohárom mini mixéra a miskou na spracovanie potravín. Po zachytení do inteligentnej základne sa príloha automaticky rozpozná a dotyková obrazovka sa naplní prednastavenými možnosťami miešania. V súčasnej dobe sa Walmart cena vrátila z 249 dolárov na 179 dolárov.

Nasledujte Delish na Instagram.