Často najviac šialených jesť krupobitie zo športových štadiónov (pri pohľade na vás, kuracie a vafle francúzske komíny na smaženie). A príbeh sa nijako nelíši vďaka tomu, že “kuriatko” vzniklo z Fresna, CA.

Vďaka drobnému ligovému basebalovému tímu The Fresno Grizzlies môžeme teraz pridávať kečup na rastúci zoznam podivných sendvičov. Vážne, paradajky a avokádo vyzerajú dosť normálne.

Kývnutie na ďalšieho protivníka Grizzlies, Nashville Sounds, “kuračka” je zdobená plátkom a pozdĺžne naplnená horúcim kurčaťom v štýle Nashville. Hoci sa stále nedokážeme rozhodnúť, či milujeme alebo nenávidíme tento nápad, sme uvoľnení, keď zistíme, že “sendvič” (ak ho dokonca chcete nazvať) bude k dispozícii iba dva dni, počas dvoch hier séria medzi tímami baseballu, Sports Illustrated prvýkrát.

Samozrejme, s rastúcim úspechom pickle popsicles a sójovej šťavy, možno by sme nemali byť tak rýchlo posúdiť. Možno, že tento mashup slaného, ​​pikantného a octového bude úplne delikátny. Ale existuje len jeden spôsob, ako to zistiť …

Nasledujte Delish na Instagram.