Paula Deen sa varela celé ráno, ale je ešte pár hodín od prvého prechodu svojej novej show, Sweet Home Savannah. Napriek tomu neplánuje pripravovať recepty – poháňa posádku: hrniec hrudiek, šunky, slaniny, opečený chlieb s maslom a domácimi konzervami a vajcia vyprážané na objednávku. Len preto, že je to džem nabitý deň, neznamená to, že kráľovná másla ju zavolá, zjavne; ona je práve doma s plnohodnotným domom a dokonca plnejším programom.

“Práve teraz sú to lopty na stene,” je to prvá vec z jej úst. “Neviem, čo mám povedať: od pondelka sme mali celý tím v dome, takže som dnes ráno vstával, pripravil som raňajky pre všetkých, pripravil som sa a teraz sa chystáme strieľať na dve hodiny “Teraz žonglujem veľa guľôčok.”

Deen sa vracia do svojho domova Dogwood v Savannah, v Gruzínsku, kde pred niekoľkými rokmi nakrútila svoju pôvodnú show, aby v televíznom seriáli uviedla svoj televízny návrat (utorok 15 novembra o 18:00 na Evine). Produkcia je na rozdiel od niečoho, čo kedy urobila predtým, a na rozdiel od akéhokoľvek iného varenia sa ukazuje tam obdobie.

Paula Deen

Evin

Je to časť varenie, časť predaja, časť čokoľvek ide.

Dlhé roky strávené Deenom robíte klasickú show na stojanoch a miešanie – a ak to hľadáte, mohli by ste sa tiež pozerať na svoje staré epizódy. Po prvé, vysiela na Evine, obchod v domácnosti, a ako výsledok Deen bude robiť viac než rozmaznávať klasické južné jedlá (o ktorých presne sa stále rozhoduje). Počas prehliadky budú predávať produkty, ktoré používa, a zároveň budú prezentovať ďalšie produkty v jej rade, ktoré sa v týchto dňoch výrazne rozširujú za kuchárske knihy a kuchynské gadgety.

Po druhé, všetko sa to deje v jej dome.

“Jediná vec, ktorá je teraz trochu zvláštna, je, že keď chodíte na predné dvere, je v obývačke veľa postelí,” hovorí. Je to preto, že robí segment na línii postelí – čo je vec – spolu s deenom schválenými vankúšmi na vankúš, čistiacimi prostriedkami Peachy Clean, stojanmi na koláče, AirFryers, okuliarmi a dokonca aj diamantovým prstencom veľkého šampióna.

“Novinky flash! Nevaruj nahý!”

Môžete si kúpiť košele z jej chrbta. Skutočne nie.

Obchodná časť tam nekončí. Dokonca aj oblečenie, ktoré nosí Deen, bude na predaj – niečo, o čom hovorí, že ju ľudia žiadajú rokov. “Ľudia sa vždy pýtajú:” Kde môžem nájsť to najlepšie? “” Deen hovorí. “Pokúsil som sa dostať oblečenie a nakoniec posledná spoločnosť, s ktorou som pracovala, povedala:” Prepáč, nemáme záujem, pretože ste v kuchyni vedia. ” Povedal som: “Novinky flash, nevaruj nahý!”

Otočila sa spustením šnúrky na oblečenie s Evine – zmes flótovaných tunik, elastických pásov a hrejivých nohavíc a drapákových vesty – takže show sa stalo ešte jednou spôsob, ako sa zviazať vo všetkých aspektoch Deenskej ríše.

Paula Deen

Evin

Dala jej kuchyňu “pekný Facelift”.

Pred pár rokmi, keď Deen začal nakrúcať digitálne varenie, urobila nejaké zmeny v domácej kuchyni. V podstate to znamenalo prefarbenie stien, orezanie veľkosti dosky a pridanie barových stoličiek pozdĺž celého ostrova, aby s ňou mohli kamaráti a rodina sedieť, zatiaľ čo ona varí. To znamenalo, že keď prišla Evine, mala už zavedenú súpravu na natáčanie predstavenia – aj keď pôvodne neplánovala, aby sa jej kuchyňa stala štúdiom na plný úväzok.

“[Môj manžel] Michael a ja sme postavili tento dom tesne predtým, než sme boli ženatí. Bude to doma, v ktorom sme žili v zvyšku nášho života,” hovorí Deen. “Potom sme začali natáčať [Paula domáce varenie], nemohli ste sa dostať do kuchyne bez chôdze pod rebríkmi a okolo kamier. Mohla by si ťažko získať misku obilnín. “

V tom čase sa manželia rozhodli postaviť ďalší dom v blízkosti a premeniť dom na Dogwood Avenue na štúdio na plný úväzok na natáčanie svojich vystúpení.

“Stačí sa smiať, mať dobrý čas a otriasť všetkými trusami, ktoré padli na vás cez týždeň – to je to, o čom ideme [s touto show].”

Je tu jedna obľúbená misa, ktorá by sa * mohla * objaviť na výstave.

Deen ešte nedokončil svoju receptovú zostavu, hoci má podozrenie, že v najbližších niekoľkých týždňoch sa objaví aspoň niekoľko jedál vďakyvzdania. Ona potvrdila, že jej receptov bude riadiť gamut, predstavovať zmes starých a nových jedál. Mnohí fanúšikovia budú prekračovať svoje prsty, ktoré zahŕňajú banánový puding Not Yo ‘Mama.

“Či už som v Kalifornii, Severnej Dakote, New Yorku, na Floride alebo v Gruzínsku, niekto príde na mňa a povie, že to milujú,” hovorí Deen. “Je to banánový puding bez kuchyne a je úplne mimo tohto sveta.”

…A existuje prekvapivý recept, na ktorú sa usiluje zdieľať.

Zatiaľ čo väčšina ľudí pozná Deen za južnú kuchyňu, jedným z obľúbených receptov Deen je taliančina – a to zahŕňa prekvapivý hack na vidličku-ponuka karbonátky.

“Mäsové guľky často vystupujú sucho a tvrdo, a ja som sa pokúsil všetkými spôsobmi, ako ich variť – hlboké-vyprážanie, varenie v suté panvici na sporáku, varenie do rúry – ale vždy to vychádzali ,” ona povedala. Potom, v jednu noc, rozhodla sa variť maslovými guľami v hovädzom bujóne predtým, než ich pridá do marináry. “Zlatko, to bolo najľahšie, najkvalitnejšie a najkrajšie mäso, ktoré som niekedy zjedol,” hovorí. “Súťažil som o mňa s Raom v New Yorku.”

Je to celkom živé, čo znamená, že sa môže stať čokoľvek.

Každý utorok od 6:00 do 18:00. EST, ľudia dostanú Deen nefiltrovanú. “Nikdy som nemal skript,” hovorí. “Čo príde, vyjde von, viete? Keby som mal scenár, bolo by to pre mňa veľmi rozptýlené.”

Takáto otvorenosť – najmä na živé televízne vysielanie – by mohla byť pre niektoré siete znepokojujúca, najmä vzhľadom na jej ukladanie v roku 2013, kde v minulosti pripustila, že používa rasové obavy. Nečakajte nič podobné, aj keď sa Deen niekoľkokrát ospravedlnil týmto slovám a povedal dnes ukázať, že incident neodráža, kto je alebo ako pozerá ľudí rôznych rás, náboženstiev a sexuálnych orientácií.

V tomto prípade je “Deen unfiltered” viac v duchu jej rozhovorov o varení, oblečení a domácom dekorácii s priateľmi, rodinou a predajcami show – jej čestný názor na to, čo si myslí o produktoch a receptoch. Znamená to tiež, že nebude obsahovať žiadnu položku, ktorú nepoužíva, ani nesedí.

Paula Deen

Evin

“Práve som bol tak požehnaný, pretože Amerika vie, že som pravda, a hovorím pravdu,” hovorí. “Myslím, že som naozaj získal ich dôveru a ja by som neurobil nič, čo by to ohrozilo.”

Deen si želá, aby sa táto show cítila ako Hangout medzi priateľmi.

Aj keď súčasťou dvojhodinovej prehliadky bude predaj produktov z jej rôznych línií, kuchár, ktorý sa stará o komfortné jedlá, robí kroky, aby zabezpečil, že to bude menej “kúpi teraz!” očakávate od domácej predajnej siete. Jedna vec opúšťa skutočné predajné ihrisko predajcom, ktorí budú hostiť tieto časti. “Len o ľuďoch hovorím o produkte a o tom, čo mám rád,” vysvetľuje.

A na druhú sa pokúša udržať tón koncertu rozhovorov, ako keby ste vychádzali z domu priateľky.

“Je to miesto, kde sa môže so mnou stretnúť ktokoľvek, kto má čas tráviť so sebou,” hovorí. “Stačí sa smiať, mať dobrý čas, otriasť všetkými trusami, ktoré na vás padli cez týždeň – to je to, o čo ide.”

Nasledujte Delish na Instagram.