V snahe získať späť svojich fanúšikov a zvyšovať predaj, Chipotle pridáva do svojho menu alkohol, poskytuje deťom bezplatné jedlo a ponúka chorizo ​​na celom území – okrem toho, že mimoriadne sprísňuje opatrenia na bezpečnosť potravín. Tento týždeň reťazec Tex-Mex ponúka ďalšiu propagáciu, ktorá vám poskytne zadarmo burritos. Alebo tacos. Alebo šalát. Alebo burrito misy.

Podľa tlačovej správy od spoločnosti všetko, čo musíte urobiť, je hrať rýchlu hru online, aby ste získali bezplatné jedlo v Chipotle. Pamäťová hra sa nazýva príbeh lásky a zahŕňa načasované 1-minútové stretnutie s kartami. Ak spárujete sadu 7 prísad – a vyhnite sa nechceným potravinárskym prísadám – získate jeden kúpiť, dostanete jeden bezplatný kupón prostredníctvom textovej správy.

obraz

Váš bezplatný vstup môžete kedykoľvek vykúpiť až do konca novembra, takže ho zdieľajte so svojimi priateľmi a jesť zadarmo Chipotle na dni.

obraz

Oh, a nezabudnite sa pozerať na roztomilý krátky film Pixar, ktorý sprevádza hru a zdôrazňuje nezrelé ingrediencie a celkovú misiu značky. Väčšinou preto, že je sledovaný s roztomilým krytom Backstreet Boys “Chcem to tak.”