Online datovania je ťažké. Ak zistíte niekoho, s kým môžete mať slušný rozhovor, je to samo o sebe výhra. Vytvorenie plánu stretnutia na prvý deň a potom vlastne prechádzať s ním je celkom iná lopta. Existuje len toľko faktorov, ktoré treba zvážiť: Kde sa stretávate? Čo nosíš? Čo ak žutia s otvorenými ústami? Čo ak nie sú psi? Rozumieš.

Niekedy je však jednoduché, pretože vaše dátumy si z vášho profilu pripomínajú. Po tomto sa uistite, že vaše “ideálne dátum” je niečo, čo ste naozaj pripravení urobiť. V prípade jednej ženy zrejme skončila na prvom stretnutí v spoločnosti Costco.

Betches zverejnil tweet z teraz zmazaného účtu Twitter MRS SPRINKLED DONUT (@ Sprinkledsarah67), ktorý čítal: Profil Môj záves povedal, že ideálnym prvým dátumom bude Costco … tento chalan to bral vážne “, po ktorom nasledujú fotografie vzorových staníc a mäkké servírovanie zo skladového obchodu s potravinami.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Napokon človek, ktorý vie, ako počúvať

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Betches (@betches)

Costco by nebol mojim ideálnym prvým dátumom, ale každému z nich. to by som byť pekný, pretože by ste mohli jesť vzorky bez toho, aby ste mali nepríjemnú kto platia za akú situáciu a je to dosť veľké, že by ste mohli jednoducho prepojiť uličkami smerom k východu, ak sa nestane združenie Costco. Len sa srandu – niečo.

Zdá sa, že dátumy Costco sú vec, a existuje veľa ľudí, ktorí sú za to. Milovníci Costoche, možno to je miesto, kde nájdete svoj zápas. Ste vítaní!

Sú to ľudia, ktorých by som si mohol predstaviť, že by mohli získať zábery súvisiace s potravinami. Vezmite si napríklad pár Sonic shoot. Alebo tieto super sladké zábery nasnímané na Cracker Barrel.

Pani MRS SPRINKLED DONUT a jej Costco cutie majú fotografický záber Costco alebo dokonca zapojenie do svojej budúcnosti? Len čas to povedať, ale určite bude mať dostatok šampanského na hromadné oslavy, ak áno. Všetci zdvihnite svoje bezplatné vzorky!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org