Mať najlepšieho priateľa je dosť cool. Okrem skutočnosti, že sú tvojim terapeutom, v podstate všetko spoločne zdieľaš. Víno, absurdné fotografie a celý šatník sú medzi pár. Môžete sa na ne spoľahnúť, aby ste pomohli s čímkoľvek, čo vám príde … ako podnos z brownies alebo čerstvo dodávaný pizzový koláč … pretože v srdci toho najlepšieho priateľstva je všetko o tímovej práci. Často sa dokonca cíti, akoby presne vedeli, o čom uvažujete. Pre nás sú tieto myšlienky normálne o tacos, alebo ešte lepšie, dezert.

Ak vy a váš najlepší priateľ sú ako my a neustále potrebujeme vysoký cukor, potom táto správa je pre vás. Len na jeden deň (8. júna), Breyers robí dodávky na váš prahu zmrzlinových pylov, ZDARMA. Takže, keď telepatia hity, a obaja viete, dezert je na vašej mysli, nebudete musieť pohybovať palcový alebo stráviť desetník.

obraz

Breyers

Od 12 hod. miestny čas, milovníci zmrzliny a ich BFFS v NYC, San Franciscu, Chicagu a Philadelphii môžu získať Breyerovo obľúbené nízkokalorické cookies a krémové pochutiny. JÉJ!

A zatiaľ čo zdieľate zmrzlinu, sýr s OG môže byť vašou najobľúbenejšou záľubou, nie je vôbec zábava, pretože sa vzdáva skutočnej škatule. Podľa propagácie, Breyers pošle viac ako dva pence – pretože aj keď vy a vaša # 1 sú vždy balené riešenie, stále potrebujete dezert nezávislosť.

Jediné, čo musíte urobiť, je tweet všetko s hashtag #BreyersBFF plus dva-srdce emoji a zmrzlina emoji. Nezabudnite sa uistiť, že váš účet Twitter je verejný.

Ak v týchto mestách nežijete, nestrachujte sa. Ak prejdete na webovú stránku spoločnosti Breyers, stále môžete získať kupón vo výške 2,50 dolárov, aby ste ušetrili nejaké cesto na svojom “kričaní!

Nasledujte Delish na Instagram.