Pasquale “Pat” Brocco, 31, bol nazvaný “Fat Pat” celý svoj život. Ale teraz preferuje prezývku “Možný Pat”, pretože jeho neuveriteľná cesta na chudnutie a jeho jedinečný kondičný plán, ktorý mu pomohol stratiť viac ako 300 libier: prechádzky do a z miestneho Walmartu.

Pred tromi rokmi lekár varoval Brocca, že jeho hmotnosť, ktorá bola potom 605 libier, ako aj jeho vysoký krvný tlak a vysoký cholesterol boli nesmierne podľa ABC News. Po svojom vymenovaní si Brocco vyfotil svoju fotografiu a uvedomil si, ako to vyzerá ako jeho telo.

“Môj žalúdok bol dole na stehnách a hrudník sa tu visel,” povedal Brocco ABC News. “Bol som znechutený.”

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Na úspech procesu sa musí stať rytmus! Rytmus sa niečo opakuje, takže proces musí byť opakujúci! Musíme byť konzistentní a nechať to byť v našej prírode! Toto je pre všetky dobré a zlé návyky, niečo sa stáva zvykom, keď sa robí neustále a opakovane, takže môžete buď robiť veci, ktoré vás urobia úspešnými, alebo veci, ktoré vás urobia neúspešnou voľbou je vaša! Vyberám si úspech a dokonca aj to, že zlyhanie bude súčasťou tohto procesu, nechám proces, aby sa stal úspechom môj rytmus! Nikdy nezabudnite veriť, že môžete a nechcem opakovať, nedovoľte, aby negatívna kontrola vašich myšlienok pozitívne myšlienky len! Niekedy moje obrázky sú motiváciou, ale niekedy je to moja poznámka, nie je to len postava zdravia, je to životný post # # # # # # # # # # # #lifestyle #healthychoices #eatcleantraindirty #cleaneating #gymlife #gymmotivation #neverquit #nevergiveup #fitfam #believeinyourself

Príspevok, ktorý zdieľa Pasquale Brocco (@possiblepat)

Rozhodnutý urobiť zmenu, Brocco sa rozhodol, že pokaždé, keď bude hladný, bude chodiť na najbližší Walmart v blízkosti jeho domu v Avondale, v Arizone, ktorý je vzdialený asi 1 míľ a potom sa vráti domov k jedlu. “Chodíte sa k Walmartu trikrát denne a skončíte šesť kilometrov,” povedal Brocco ABC News. “Je to úžasné, pretože som nikdy nebol v mojom živote šesť míľ a každý deň som to robil.”

Brocco zmenil svoje stravovacie návyky nahromadením zdravých jedál, ako je zelenina, mäso, sladké zemiaky, ovsené vločky a quinoa, pričom vyňal nezdravé jedlá. On tiež modifikoval stravu pozdĺž cesty, keď zistil, čo potraviny bolia jeho cieľov chudnutie. “Raz som si uvedomil, že mliečny výrobok bol môj pád, vybral som to z mojej stravy a okamžite som začal znovu strácať váhu,” povedal ABC News.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Keď som s chlapcami, hovorím hovno, aby som ich neodradil, ale aby som ich tlačil! Sme konkurencieschopní! Rôzne údery pre rôznych ľudí! Všetko sa zaobchádza so všetkými ostatnými, pretože viem, že niečo, čo pracuje pre niektorých ľudí, nebude fungovať pre iných! Ak sa váš motivátor / tréner naučíte svojich klientov! #FullbodySundays 4krát za 1 minútu na konci každého kola! • 20 deadlifts • 20squats • 20powercleans • Sprint na .15 miles • 20 drtí • 20 push-upov • 20 činiek! Zopakujte väčšiu váhu 15 opakovaní Opakujte ťažšiu váhu 12 opakovaní Opakujte ťažšiu váhu 8 opakovaní A viem, že som nedostal nízke lol Bol som vykonaný po 3 kolách #sundayfunday # workharder #fitfam #weightloss # weightlossjourney #fatloss # motivácia # inspiru # fulllbody # traindirty #lifestyle #nevergiveup

Príspevok, ktorý zdieľa Pasquale Brocco (@possiblepat)

Za dva roky stratil 200 libier a začal pracovať v posilňovni. Dnes je Brocco plný 325 libier zapaľovač a chce sa stať staviteľom tela, napísal na svojej stránke GoFundMe. Len tento týždeň absolvoval operáciu na odstránenie zhruba 30 libier nadbytočnej kože, ktorú zaplatil prostredníctvom GoFundMe a so zľavou od svojho lekára.

A teraz, “Možný Pat” zaznamenáva svoje zdravé bývanie, práce a jedlo prostredníctvom sociálnych médií, čo spôsobuje nejaké vážne Instagram #Fitspo.

Ale jeho najdôležitejšia úloha v tejto chvíli? Byť vzorom svojho ročného syna. “Sme príkladom pre môjho syna, aby mohol byť tiež Pat,” povedal Brocco ABC News.