Dieťa je hotové s detskou výživou a prešlo na skutočné veci a vy stále sa snažíte zistiť, čo to presne znamená. Potrebujete inšpiráciu? Pozrite sa na tieto kuchárske knihy priateľské k deťom na zdravé, zábavné recepty, ktoré vás nebudú stresovať. A pre rodiny, ktoré chcú vylepšiť rutinu vašich detí, pozrite sa na tieto detské jedlá schválené po školskom občerstvení a tieto recepty na obed sú ideálne pre vás deti (a shhh, aj pre vás).

 <p>Lovely! Viac nádherných nápadov od dobrých ľudí na <em> The Bump</em>:</p> <p><strong> Jednoduché výživné recepty pre deti </strong></p> <p><strong>7 jednoduchých receptov pre každý deň tento týždeň </strong></p> <p><strong> Tipy pre zdravé batoľatá </strong></p> <p>“title =” Viac skvelých nápadov ”<br/> src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64574dde78_-_1-xl-48710109.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize= 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Amazon / The Bump

Kniha o dieťati a batole ($ 15)

Kniha o dieťati a batole vedie rodičov cez potravinové fázy pre deti od šiestich mesiacov do troch rokov a ponúka recepty na pomoc pri každom prechode. Vaše batoľatko bude kopať svoje zábavné tvarované sýtené cestoviny kolieska (a budete milovať, že to má nasekané brokolica a chudé kurča).

obraz

Amazon.com / The Bump
Smart Bites pre dieťa ($ 18)

Každá z ľahko vyrobiteľných jedál v meste Smart Bites pre dieťa používa prísady, ktoré autor povzbudzuje zmysly a posilňuje vývoj mozgu. Recepty pre batoľatá zahŕňajú vegetariánsky pilaf, šalátovo-špenátové cestoviny a kuracie burgery. yum!

obraz

Amazon / The Bump
Weelicious: 140 rýchle, čerstvé a ľahké recepty ($ 15)

Weelicious nie je len knihou receptov – je to prakticky kniha konferenčného stolíka pre celú rodinu. Každý recept obsahuje príbeh o deťoch McCorda a krásne fotografie rodiny sa objavujú na jeho stránkach. Oh, a spomenul som – recepty sú úžasné. Mexická lasagna s edamame salsou, ktokoľvek?

obraz

Amazon.com / The Bump
Petit Appetit Cookbook ($ 13)

Choď na organickú cestu? Vyskúšaj Petit Appetit Cookbook. Priamo zo San Francisca (krajina bez spracovania jedla) kniha poskytuje nutričné ​​informácie pre každý recept (vrátane pšeničných a veganských možností) a tipy na lepenie organického životného štýlu.

obraz

Amazon / The Bump
Top 100 potravín prstov ($ 13)

Je vaše dieťa obľúbeným náradím prsty? (Samozrejme, že je to!) Potom Top 100 Finger Foods je pre vás ideálny. Vytvorené len pre deti šesť mesiacov a viac, recepty – palačinky a morčacie posúvače – nie sú len zábavy k jedlu, ale aj výživné!

obraz

Amazon / The Bump
Klamne Delicious ($ 11)

Toto je pre všetkých rodičov, ktorí strácajú bitku “eat-your-vegetarians”. Jednoduché sledovanie receptov od Klamne Delicious plížiť vegetariáni do jedál, ktoré už deti milujú, ako sú míchané vajcia, tacos a dokonca aj sušienky.

obraz

Amazon / The Bump
Top 100 recepty pre šťastné deti ($ 10)

Nie je to päťhviezdičkový šéfkuchár? Žiaden problém. Zdravé recepty v Top 100 recepty pre šťastné deti sa ľahko pripravia a môžu byť varené do 15 minút alebo menej. Dobrý deň, týždenné večere!

 <p>Lovely! Viac nádherných nápadov od dobrých ľudí na <em> The Bump</em>:</p> <p><strong> Jednoduché výživné recepty pre deti </strong></p> <p><strong>7 jednoduchých receptov pre každý deň tento týždeň </strong></p> <p><strong> Tipy pre zdravé batoľatá </strong></p> <p>“title =” Viac skvelých nápadov ”<br/> class = “lazyimage lazyload”<br/> src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64574dde78_-_1-xl-48710109.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize= 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Amazon / The Bump

Ďalšie skvelé nápady

Získajte viac nádherných nápadov na prípravu jedál pre deti The Bump:

Jednoduché, výživné recepty pre deti

7 jednoduchých receptov na každý deň tento týždeň

Tipy pre zdravé jedlo