Ak ste boli ohromení, ako pečlivo uložené sušienky sú v kuchyni v Khloe Kardashianovej kuchyni (vážne, tie Oreos majú Tetris-spĺňa-M.C Escher kvality, stačí počkať, až uvidíte, ako ona organizuje zvyšok svojich skriniek.

V novom príspevku videa na svojom blogu / aplikácii Držať krok s Kardashianmi hviezda vás vezme na prehliadku svojej prehliadky, ktorá odhalí všetky jedlá, ktoré má vždy po ruke – a ako zachováva všetko, čo je hodné svojho múzejného exponátu.

“Ako ste mohli povedať, mám rád kontajnery,” hovorí v klipu (náhľad, ktorý môžete vidieť na Webová stránka služby Daily Mail), pretože zavádza steny do steny radov v čírych plastových pohároch. “Mám rád veci, ktoré majú rovnaký vzhľad a majú nejaký druh kvapaliny.”

Khloe Kardashian Pantry Tour

KhloeWithAK.com

Zatiaľ čo nemusíte mať štvorcový záber – alebo čas, energiu a trpezlivosť – aby ste znovu vytvorili Kardashianovu špajzu, existuje niekoľko takýchto sietí, ktoré si môžete požičať pre svoj vlastný dom.

1. Mysli mimo box.

ako Khloe Kardashian Organizes Her Pantry

KhloeWithAK.com

Kardashian kupuje ten istý kontajner pre každý druh potravín – prisahá OXO 3,4-kvartovými dávkovačmi obilných cereálií, aby si napríklad držal matné vločky a mini pšenicu – aby každá oblasť vyzerala jednotne a je ľahšie si zapamätať, čo sa deje. Všetky rôzne druhy plastových kontajnerov, ktoré sa zasekli, môžu vyzerať rovnako ako rozptýlené ako tucet poloprevádzaných škatúľ.

“Na predajných miestach v yardoch nájdem veľa skvelých vecí, takže nemusíte stráviť veľa peňazí na usporiadanie,” hovorí. (To samozrejme spôsobuje pálčivú otázku: Prečo sme ešte nevideli Kardashian, ktorý prechádzal cez “všetko to je štvrtina” koša v predných trávnikoch v televízii?)

Tiež si vezme predpredané balenia ako Nilla Wafers, Hostess Cupcakes a Gushers – áno, Gushers, jedno z tých detských darčekov, o ktorých si myslel, že zmizli v roku 1999! – z ich lepenkových škatúľ a do čírych cylindrických kontajnerov. vaše možnosti s laserovou presnosťou, chyťte jeden a pomlčka dvere k vášmu šteňatému krstu alebo súkromný prúd do Martha vinice. Alebo v poriadku, k dátumu kávu v Starbucks vedľa nákupného centra.

2. Dajte každému svoje vlastné tajné stash.

sklad Snacks in Baskets

KhloeWithAK.com

Sáčky s hranolkami, praclíky a iné krehké balíky sú v košoch označené, takže nevytvárajú chaotické hromady – a neskôr neporiadkové laviny.

Kardashian odporúča určiť košík pre každého člena rodiny, kde si môže uložiť svoje obľúbené občerstvenie. Je to obzvlášť užitočné, ak žijete s tasmánskym diablom, ktorý má tendenciu pretrhnúť všetko v kuchyni, aby sa dostal do pita čipov.

3. Máte záložný plán (Er, Bin).

pretekať Snacks Bin

KhloeWithAK.com

Dokonca aj keď dostanete tieto plastové kontajnery, čo robíte, keď nevyhnutne máte viac Lucky Charms, než sa zapadnú do pohára? Nechcete hádzať ďalšie jedlo preč, ale udržať extra, štvrť-plná taška vedľa kontajnera do značnej miery porazí účel mať.

Kardashian vás má. Zachováva prepadový kôš, kde si na spodnej poličke skladuje tašky s ďalšími občerstvami, všetky zavesené,.

Khloe's Overflow Bin

KhloeWithAK.com

Ak chcete vidieť toto video sami, budete musieť vyčerpať 2,99 USD / mesiac za prístup k aplikácii Kardashian alebo prístup k blogu. Ale ak zistíte neuveriteľne organizované veci a každodenné detaily o živote Chloe, ktoré by bolo zvláštne utišujúce, mohlo by to stáť za to.

Nasledujte Delish na Instagram.