taliansky

obraz

Ethan Calabrese

Zesty talianske korenie je dobré pre oveľa viac ako semi-domáce dresing, a to je dôkaz. Stačí rozmiešať dva balíčky s dvoma kávovými maslami. Naozaj. To je všetko.

Opekačka

obraz

Ethan Calabrese

Ako sa opečie morka, hnedý cukor karamelizuje a vytvára krehkú kôru, ktorá vás vážne spochybňuje, prečo nie ste jesť BBQ’ed vtáka po celý rok – pokiaľ nie ste z Texasu, v takom prípade ste pravdepodobne tak blázon voči tebe, priateľovi.

Zmiešajte dve tyčinky masla s 5 lyžicami hnedého cukru, 2 lyžice papriky, 1 lyžičku prášku cibule, 2 lyžičky soli a 2 čajové lyžičky čajového prášku. (Ak používate solené maslo, pravdepodobne nepotrebujete dodatočnú soľ.)

ranč

obraz

Ethan Calabrese

Ďalší dôkaz, že ranč robí všetko lepšie – najmä morčacie. Zmes cesnaku splýva s párom cesnaku dokonale spája s klasickými stranami vďakyvzdania (zemiaková kaša, plnka, aj sladká zemiaková kastról) bez súťaže s ostatnými príchuťami na stole.

Zmiešajte dve tyčinky masla s dvoma baleniami Ranch korenia. Celý proces vás prevedieme tu.

Lemon-Herb

Lemon-Herb Turkey Rub

Ethan Calabrese

Ak milujete tangenciu citrusového kuracieho kuracieho syra, budete s touto rubou posadnutý. Navyše, trochu citrónovej kôry robia všetko zdanlivé.

Zmiešajte dve tyčinky masla s dvoma polievkovými lyžicami mletou horčicou, kôrou z jedného citrónu, troch lyžičiek oregano, dvoma čajovými lyžičkami tymiánu a jednou čajovou lyžičkou soli.

Pražená zelenina

obraz

Ethan Calabrese

Ak ste preplnilo vašu špajzu zeleninovou zmesou (hej, nikdy neviete, kedy môže prísť niekto – ste mimoriadne milá osoba!), Teraz máte na to iné použitie: Zmiešajte dva balíčky s dvoma kávovými maslami tortu s vegetariánskym vrcholom, ktorý pridáva malú chrumkavosť a chutnú chuť.

Pripnúť!

5 Turkey Rubs You Need to Try

Kevin Peralta / Ethan Calabrese

Pridajte túto tabuľku do programu Pinterest, aby ste si ju mohli zapamätať, keď ste pripravení vyskúšať to najlepšie morku vášho života.