Hoci je veľa vecí, ktoré je potrebné zvážiť, keď príde na to, ako sa chystáte variť vajíčka vďakyvzdania, ako je to, či pridáte náplň do náplne, alebo ho nechajte trepiť, časovanie je všetko. A zatiaľ čo ste možno ľahko rozdrviť čísla o tom, koľko libier potrebujete na kŕmenie vašich hostí, alebo koľko dní trvá rozmrazovanie, vypočítať si, ako dlho by ste si mali udržať to v rúre nie je žiadna jednoduchá úloha. Ale nebojte sa, sme tu, aby sme vám pomohli.

KÚPIŤ POVRCHOVÝ PÁN: Oválne pečivo, 12 dolárov; amazon.com.

Doba pečenia závisí od množstva vecí, vrátane toho, či je vták plnený, či je veľký a či bol rozmrazený. Vycpaný morka bude trvať dlhšie, než sa bude variť ako neplnená morka, ale nie moc. Podľa USDA vyžaduje zmrznutá morka asi päťdesiat perfektnejší čas v rúre než úplne rozmrazený morčacie.

So všetkými uvedenými skutočnosťami si prečítajte nasledujúci graf o správnom čase varenia:

obraz

Allie Folino

Máš čas? Skvelé. Možno budete chcieť chytiť jedlo teplomer, tiež – vaše turecko musí dosiahnuť minimálnu vnútornú teplotu 165 stupňov F predtým, než je bezpečné jesť. Aby ste sa ubezpečili, že sa tam dostanete, rúra by mala byť zahriata na 325 stupňov F alebo vyššia. Pripravené, časovače nastavené, ísť.

Nasledujte Delish na Instagram.