Dávam to vonku – zvyšky vďakyvzdania môžu byť ešte lepšie ako samotné jedlo. Existuje toľko kreatívnych spôsobov, ako využiť všetko to, že jedlo (sendviče, vypchaté vafle, koláčové mliečne kokteily), že to robí jesť straight-up zemiaky a omáčky, zdá sa byť docela nudné v porovnaní. Klasický sendvič s výplňou z brusnicovej omáčky a morčacieho mäsa je vždy pochodový deň Turecka, ale tento rok sme našli vážne presvedčivý dôvod opustiť naše plátky pizze na vďakyvzdania chleba. Cue vydesiť von.

vďakyvzdania Pizza
S láskavým dovolením z The Gunny Sack

Neexistuje žiadny nesprávny spôsob, ako jesť pizzu, ale pizzové cesto naskladané s pozostatkami vďakyvzdania môže byť najlepšou vecou. Tonia z The Gunny Sack prišiel s nápadom na hromadu zemiakov, zelených fazuľových pekárov, moriek, plniek, smaženej cibule, kukurice, omáčok a nejakého drveného syra (pretože to je pizza, nakoniec) na vrchole cesta, a nakrájajte na komfortný potravinový koláč vašich snov.

vďakyvzdania Pizza
S láskavým dovolením z The Gunny Sack

R.I.P. pepperoni.

* Dávajte si pozor, aby ste nezanechali pizzu na vďakyvzdania alebo niečo (Vaša pracovná chladnička nie je bezpečná!), Pretože bude okamžite pohlcená. A viete, čo bude pečenie ďalšieho, ktoré bude trvať – ​​varenie celej vďakyvzdania večere.

obraz
Giphy

Ak chcete získať recept, navštívte The Gunny Sack.

Nasledujte Delish na Instagram.