Zabudnite na Turduckens a Cherpumples – najnovšie v over-the-top, Frankenstein-ish Turecko deň jedlá je celé jedlo … v tvare koláče. Bree Miller z Bree’s Cakes, pekáreň v Los Angeles, zlomila internet (a spôsobila, že Chrissy Teigen stratila svoju šatku) minulý rok, keď vytvorila smažené kurča a štiepané zemiakové koláče. Prirodzene sme sa k nej obrátili s poslaním: Vytvorte ešte divokejšiu cukrovinku založenú výlučne na klasike vďakyvzdania.

Počas niekoľkých hodín sa Miller vrátil s hrubým nápadom na dizajnové vrstvy kukuričného chleba, plnku a sladkého zemiakového kastróla, zamrznuté a potočené zemiakovou kašou. Ale ona bola roztrhaná na topper. “Musel to byť nejaký druh bielkovín, ale nebol som si istý, či by som mal ísť s plátkami morčacieho, morčacieho krídla alebo dokonca praženej cornyllovej sliepky, ktorá by vyzerala ako malá morka na vrchole koláča.” Hovorí Miller.

obraz

Ona šla s poslednou možnosťou, ktorá jasne rezonovala s ľuďmi: Do piatich minút od zverejnenia fotografie tortu na Instagram, asistent hernej hry ju volal – rapper chcel tri koláče slúžiť na vďakyvzdania večera tento rok.

“Bol takým lojálnym klientom a dobrým priateľom,” hovorí Miller. Rapper ju najprv našiel, keď mala 300 stúpencov na Instagram – jeho asistentka sa pýtala, či pred niekoľkými rokmi mohla urobiť svoj narodeninový tortu (legitná morčacie odroda). Bree’s Cakes bola práve jej biznis, ale po vypitvaní koláča a výkriku na Instagram sa ráno zobudila na viac ako 6 000 nasledovníkov a rozhodla sa, že podnikne na plný úväzok.

“Nikto v skutočnosti nerobil slané koláče, keď som začal … Niektorí ľudia boli ako,” Eww, smažené kurča na tortu? “

V tej dobe sa len dabbled v tradičných dezertov. Ale o niečo viac ako pred rokom, na návrh priateľa, sa rozhodla urobiť bodnutie na pikantné koláče. Najprv ju priniesla kukuričný chlieb, štiepané zemiaky a smažená kuracia cukrovinka na veľkonočný čln svojej rodiny. “Spočiatku to malo zmiešané emócie,” hovorí Miller. “Niektorí ľudia boli ako” Eww, smažené kurča na tortu? “” Ale jej nasledovníci z Instagramu sa nedokázali dostať – vrátane The Game, ktorá bola okamžite posadnutá. Začal ich pravidelne objednávať, vkladať ich do nahrávacieho štúdia a zdieľať ich s priateľmi. Neskôr Kevin Hart a Teigen tiež umiestnili objednávky (Teigen dokonca požadoval verziu cupcake pre svoju bábätku).

“Ľudia to majú teraz a oni sa naozaj dostali do toho,” hovorí. “Je to ako,” to je dňom vďakyvzdania v tortu! Máte všetky strany, vaša “morka” na vrchole – má všetko! “

Existuje však nevýhoda, že to má všetko. To znamená, že Miller pripravuje celú večeru vďakyvzdania pre každú objednávku, ktorá prichádza, čo môže byť vyčerpávajúce. “Budovanie dortu nie je čas – ale pripraviť sa na to, aby každé jedlo, ktoré do neho ide, môže trvať niekoľko hodín,” pripúšťa. “Ale reakcia, ktorú dostane, stojí za to.”

Koniec koncov, nie je to každý deň, keď si vyrobíte pokrm, takže neodolateľné celebrity vás udrží na rýchlej voľbe. Pokiaľ ide o to, ako bude tento tortu na vrchole v budúcom roku, Miller si nechá svoje možnosti otvorené.

“Nechcem sa obmedzovať,” hovorí. “Všetko je možné.”

Nasledujte Delish na Instagram.