Ghirardelli štvorce Valentínsky čokoládový sortiment

Ghirardelli Assorted Chocolate Squares

Ethan Calabrese

“Meh” Jeden

Preskúmanie: Hoci je Ghirardelli vo všeobecnosti solídnou voľbou, zdá sa, že tentokrát naozaj vynechali značku. Táto možnosť valentínskeho dňa ponúkla blahové príchute ako karamel a tmavý kakao; V deň väzby bolo čierna čokoláda a jahodové číslo, ktoré podľa slov jedného ochutnávača “chutí ako chemikálie”.

balenie: Štandardná taška Ghirardelli, nič nie je moc fajn. To hovorí: Mám o teba dosť veľa na to, aby som vám niečo získal, ale nestačí na to, aby ste sa skutočne starali, či je to kvalita.

Ideálny príjemca: Váš šéf alebo sused alebo niekto, koho nemáte radi, ale musíte predstierať, že robíte.

skóre: 1,6 / 5

Whitmanov vzorkovník

obraz

Russell Stover

Diabetes induktor

Preskúmanie: Musíme začať varovať vás, táto čokoláda je hella sladká. Whitman’s je ďalšia svadba Valentína, ktorá opäť ponúka veľa nugátov a karamelov, takže môžeme vidieť, prečo je to populárne. Avšak, keď trávite tak málo na toľko čokolády, je to tak, že dostanete nejaký sladký výrobok. Treba tiež poznamenať, že v našej krabici nie je priložený hárok obsahujúci obsah, takže podľa slov jedného ” doslovne nikdy nevieš, čo dostaneš. “

balenie: Červená fólia sa javí ako voľba oblečenia klasikov. Tento box, rovnako ako jeho náprotivok Russell Stover, sa zdá byť tiež jednoduchý a na trend.

Ideálny príjemca: Priateľ, ktorý má naozaj, naozaj, skutočne sladký zub.

skóre: 2,8 / 5

Dove Assorted čokolády

obraz

Jet.com

The Quirky One

Preskúmanie: Dove čokolády sú jednoduché a rozhodli sa držať to, čo poznajú pre toto srdce Valentína. Čokolády sa dodávajú v sortimente arašidového masla z mliečnej čokolády, hľuzovky tmavé čokolády a krémového karamelu. Chuť nie je revolučná, ale mäkká pružnosť čokolády je úplne v poriadku. To je perfektný box pre niekoho, kto chce preskočiť ozdoby a práve si užíva čokoládu rozmanitosti v tme.

balenie: Cínové deformované srdce je uh, očarujúce? Či ho nenávidíte, alebo ho milujete, prinajmenšom box je originálny.

Ideálny príjemca: Priatelia, ktorí chcú znížiť BS a len sa dostať do čokolády alebo do vášho boxu boo thang.

skóre: 3,6 / 5

Russell Stover Rozmanité čokolády

obraz

Russell Stover

Nadčasový

Preskúmanie: Táto škatuľa Russell Stover je klasická V-Day čokoláda, ktorú ste dostávali od strednej školy a je z nejakého dôvodu klasický. Čokoláda nie je fajn, ale je to nepretržite zaujímavé a rozmanité. Určite má k tomu kúpenú kvalitu, ale je dosť dobré, že ľudia budú stále spokojní, že ste pre nich získali. Koniec koncov je to čokoláda, a ak dostaneš niekoho čokolády a oni ju neocenili, musíš ich vyskladnúť, pretože nepotrebuješ taký druh negativity vo svojom živote.

balenie: Srdce prichádza v červenej fólii, ktorá ho udržiava slávnostne, ale nie príliš náročné. Jednoduchosť prináša dobrý darček pre vzťah, ktorý je v tej skvelej medovo-močovej fáze, kde všetko je dúha a slnko.

Ideálny príjemca: Blízký priateľ alebo tá nová raňajky, ktorú ste nedávno získali.

skóre: 3,1 / 5

Sortiment čokolády Godiva, vrátane vône hľuzoviek

obraz

Godiva

The Stunner

Preskúmanie: Povedzme, že dostanete to, za čo budete platiť, a keďže budete musieť vyhradiť za tieto deti špičkový dolár (50 dolárov, aby sme boli presní), môžeme vás uistiť, že sú dobré. Musíme však zdôrazniť, že sú chutné, ale nie úžasný. Jeden skúsený opísal jednu z Godivových ako “pocit ako objatie, mliečne objatie”, zatiaľ čo iný priniesol veci späť na zem s “mimoriadnym vydavateľským hľuzovcom, nie takým zvláštnym”. Nerobte si starosti, kým nie každý kus je delikátny, existujú určité definitívne odstupy, takže stojí za extra cesto.

balenie: Buďme úprimní, tento obal zabije. Červený satén s tkaninou ruže je elegantný a nádherný, určite víťazom v štýle oddelenia.

Ideálny príjemca: BAE. Tieto čokolády sú určite len na to naozaj zvláštny niekto.

skóre: 3,9 / 5

Russell Stover Private Reserve

Russell Stover Private Reserve

Ethan Calabrese

Underdog

Preskúmanie: Keď sme prvýkrát videli túto škatuľku, nemali sme naozaj vysoké očakávania, ale vzhľadom na to, že to bol jediný sortiment čokolády, ktorý naši testeri takmer vyhubili, je isté, že je to pravý uchádzač. Rovnako ako ostatné Russell Stover na zozname, toto srdce má veľa odrody, ale na rozdiel od jeho náprotivku čokolády sa zdajú mať trochu viac inšpirácie a chuť za nimi. Celkové reakcie sa viedli k tomu, že hlavné uzly schválili naši ochutnávači, takže ak hľadáte niečo dobré, ktoré nie je divoko drahé, je to skvelý spôsob, ako ísť.

balenie: Zatiaľ čo sme boli fanúšikmi čokolády, na obaloch nie sme si istí. Jeden chuťák opísal škatuľku ako niečo, čo by ste dali svojmu Tinder Valentine (ale aký je populárny Tinder, je to zlá vec?). Kým to môže byť trochu ďaleko, krajka pokryté srdce je určite va-va-voom, takže zatiaľ čo tieto čokolády môžu byť ideálne pre vaše S.O. Možno ich nedávajte babici.

Ideálny príjemca: Niekto, koho nájdeš muy caliente.

Skóre: 4/5

Lindt jahody a krémové hľuzovky

obraz

Ona skrýva

Divoká karta

Preskúmanie: Jeden z našich ochutnávateľov zhrnul tieto malé drobnosti: “mäkké, krémové a úplne iné.” Nebudú klamať, neboli sme veľkí fanúšikovia myšlienky na jahody a smotanu namiesto čokolády na Valentín, ale jedno uhryznutie a my sme naplnili naše tváre. Hľuzovky sú krémové a sladké a prekvapujúco dekadentné. Jedná sa o perfektnú voľbu pre niekoho, kto * dych * nemá rád čokoládu (sú zriedkavé, ale existujú), ale aj tak sa vám podarí milovať.

balenie: Lindt odišla na trasu Ghirardelli a držala sa s ich obvyklým obalom pre tieto obmedzené vydanie hľuzoviek, ale musíme povedať, svetlo ružová je trochu rozkošná AF.

Ideálny príjemca: Non-biela čokoláda nenávidia, vaša mama, vaša sestra, váš najlepší priateľ alebo ktokoľvek, kto je skutočný sladký zub.

skóre: 4,4 / 5