Nebudete ani chýbať sacharidy.

výnosy:

4
– 6

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Celkový čas:

0

hodiny

50

min

prísady
6
plátky slaniny, nakrájané na 1 “kusy
1
cibuľa, nakrájané
1
červená paprika, nasekaná
1
veľká hlava karfiolu, nasekané
košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
1/4 lyžičky.
údená paprika
3 polievkové lyžice.
voda
2
strúčiky cesnaku, mleté
2 polievkové lyžice.
jemne nakrájanú pažítku
4
vajíčka
1 c.
rozdrveným syrom Cheddar
Smery
  1. Vo veľkej panvici na strednom ohni smažte slaninu až krehkú. Vypnite teplo a presuňte slaninu na dosku s papierovou utierkou. Udržujte väčšinu slaninového tuku v panvici a odstráňte čierne kúsky zo slaniny.
  2. Ohnúť teplo späť na stredné a pridať cibuľu, papriku a karfiol na panvicu. Kuchár, občas miešajte, kým zelenina začne zmäkčovať a zase zlatá. Ochutnajte soľou, korením a paprikou.
  3. Pridajte 2 lyžice vody a pokryte panvicu. Varíme, kým karfiol nie je jemný a voda sa odparí asi 5 minút. (Ak sa všetka voda odparí predtým, ako je karfiol tečiteľný, pridajte viac vody do panvice a zakryte ešte pár minút.)
  4. Vezmite si veko, potom vmiešajte cesnak a pažítku a varíme, až kým cesnak nezabudne, asi 30 sekúnd. Pomocou drevenej lyžičky vytvorte štyri otvory v šachte, aby ste odhalili dno panvice. Do každej dierky nasaďte vajcia a ochutnajte každé vajcia soľou a korením. Posypte syr a varené slané kúsky cez celú panvicu. Nahraďte veko a variť, až kým vajcia nie sú varené podľa vašich predstáv, asi 5 minút pre to isté bežce. Podávajte teplé.

nízky Carb Breakfast Hash

Chelsea Lupkin