Americký Cherry Pie Frappucino

obraz

Entabe

Podľa zosuvu pôdy toto dieťa preberá tortu pre väčšinu nadpriemerných nápojov Starbucks. Nielenže spája skutočný čerešňový kompot s tradičným vanilkovým frappom, na vrchole namiesto veka je doslova kôrovca ​​kôrka. Hra sa zmenila.

Čokoláda Crunch Frappuccino

obraz

Starbucks

Toto orechové čokoládové preťaženie vám spôsobí zármutok kofeínu. Tu je návod: kávový frappuccino sa mieša s čokoládovou omáčkou, kakaovými hrotmi, rozmačknutými biscotti a mandľami a korunuje sa šľahačkou s kávou a veľkou čokoládovou omáčkou. Prihláste sa.

Letné Berry Panna Cotta Frappuccino

obraz

Starbucks

Tradičný panna cotta puding sa naleje do spodnej časti každého pohára, potom pokryté ľadovou zmesou čučoriedok, jahôd, brusníc a moruše. Zastúpenia Starbucks v Singapure pochop to niekedy sa nemôžete rozhodnúť, či chcete hladký alebo taliansky dezert, a nemali by ste si musieť vybrať.

Churro Frappuccino

Nepolapiteľný churro frapp je len v ponuke na mieste v Latinskej Amerike, ale môžete ho ľahko vyradiť: objednajte si vanilkový fazuľa frappuccino s čerpadlami sladkej škorice a bielych mochových sirupov. Uistite sa, že ste tiež požiadali o zmiešanie s práškovou škoricou. Potom sa na vrchu nechajte šľahať krémom a karamelovou mrholenie. Voila – nápoj, ktorý chutí presne ako tradičná mexická liečba. 

Narodeninový torta Frappuccino

Starbucks Birthday Cake Frappuccino

S láskavým dovolením spoločnosti Starbucks

Táto magická tvorba prichádza iba raz ročne. Ale čakanie na 300-niečo nie je nikdy viac stálo za to. Táto vec bije vanilkový fazuľa a lieskový orech, ktoré chutí ako smotanový koláč. Ale najlepšia časť môže byť veľmi roztomilá ružová šľahačka.

Mango Jelly Frappuccino

obraz

Starbucks

V Japonsku tento ovocný frapp kombinuje mango, broskyňu, jahodu a pomaranč v zmrznutý nápoj, ktorý je nabitý broskyňovými želémi. Je to šialene tropické, že okrem ochrannej známky zelenej slamy očakávame malý dáždnik.

Triple Coffee Frappuccino

obraz

Starbucks

Táto verzia frappuccina je otrávená tonami javy. Prvé kávové želé kocky sú vrstvené v spodnej časti, potom prichádza vrstva tradičných kávových frappov, potom veľkorysé nalievanie espresso-infused šľahačka, a nakoniec sprcha mleté ​​kávy postrekovače. je toje tak populárny, že je k dispozícii v Thajsku, Číne, Singapure a Indonézii.

Rolo Frappuccino

Sauturdays vyzývajú na napätý Goddaughter futbalové hry, pizza s rodinou a skúšajú nové frappy v Starbucks! ……………… #starbucks #starbuckssecretmenu #rolofrappuccino #Saturday #family #love #coffee #girlboss

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Grow Your Etsy Biz • Handmade�� (@ etsy.queen) dňa

Tóny karamelového mrholenia v tomto pohári sú úplne návykové. Je to klenot z tajného menu, takže tu je návod, ako pridať: pridať java čipy na vanilkový fazuľa frapp, požiadať o karamel mrholenie, top s mokou omáčkou.

Pop’zel Coffee Frappuccino

obraz

Starbucks

Väčšina frapps neobsahuje ani jednu jednotku kávy, ale toto nové číslo – dostupné na Filipínach – je úplne na báze kávy, s prídavkom popcorn a pretlačovacích sirupov. A dostane sa na ňu šľahačka, karamelová popcorn a solené praclík.

Valentína Frappuccino

Starbucks Valentine Frappuccino

Tony Aguilar

Inšpirovaný najorigantnejšími sviatkami, tento tajný menu piva premení štandardné jahody a krema frapp s malinovými čerpadlami, aby boli extra ružové. Okrem toho je na vrchole fazuľa vanilky uprostred a ostružina. A, samozrejme, šľahačka na vrchol to off.