Beyoncé je kráľovná krásy vlasov, tancuje v podpätkoch a klesá platinové albumy – a dokonca sa dostala pod ohňom, keď nalievala drahé šampanské do horúcej vane. (Skúsenosť bola výňatkom z jej videoklipu “Feeling Myself”, spolupráca s Nicki Minajom.) Zatiaľ čo my nemusíme nevyhnutne súhlasiť s plytvaním, Bey zostáva *** Bezchybný a – čo sa týka nás – môže urobiť čo chce. Okrem toho to nie je prvýkrát, keď flirtuje s jedlom: Má oveľa viac a viac chladných chvíľ s chlastom a kousnutiami. Pozrite sa na naše obľúbené časy Yoncé si popíjal nápoje na ľade a jesť tortu o libru:

Prispôsobenie sa jej obľúbenému koreniu.

obraz
GIPHY

Milovníci horúcej omáčky sa všade poklonili kráľovnej po tom, čo si pripustila, že prináša “horúcu omáčku vo vrecku (swag)” prostredníctvom svojho najnovšieho singlu “Formácia”. Takisto nezabudnime na jej slaný odkaz na červené homáre.

Chompín “na hamburgery s kolegami diva, Nicki.

obraz

Videoklip “Feeling Myself” obsahuje aj zábery duo lenoch na plaveckých bazénoch a ich vlasy ako kníre. V podstate najlepší priateľský materiál.

Kopanie do honeybun z čerpacej stanice.

obraz

Oproti Lady Gaga v telefóne sa Beyoncé zapája do jedného z tých lepkavých, vopred zabalených darčekov (a prináša spätnú povesť spomienok z detského spánku).

Vytváranie sólových pohárov vyzerá elegantne.

obraz

V “7/11”, ona skaluje pánske nohavičky, kale-emblazoned mikina, a všetci vysoká škola party go-to.

Zlepšuje sa Slurpe.

obraz

7-Eleven má pravdu.

Varenie raňajok v prívese.

obraz

Oblečená len v nádrži s rozcuchanými vlasmi pre “Máme rád párty”, je to ako keby Bey vlastne prebudil sa takto. Nie sme si istí, čo je v panvici, ale niekedy ide o prezentáciu.

Leštenie špinavého martini ako šéf.

obraz

Odhaľuje jej nehodnú krásu v šesťdesiatych rokoch. Prečo ma nemiluješ? ” a potom klesne nápoj – všetko, zatiaľ čo riasenka elegantne beží po jej tvárach.

Sipping kávy ako HBIC je.

obraz

Vlastne to nie je šálka kávy alebo čaju. Je to čistá podstata.

Tanec v obrovskom šampanskom prevrhu.

obraz

Rovnako ako ty.

Dokazujúca bublina nie je detská hra.

obraz

“Crazy in Love” je z mnohých dôvodov kultový a hra Beyho bublina je určite jedným z nich.

Oslavovať s cupcakes.

obraz

Po jemnom uvoľnení svojho tajného albumu albumu, ktorý virtuálne narušil internet v decembri 2013, kráľovná B oslávila cupcakes vyzdobenými tak, aby vyzerali ako obal.

Jednoducho povedané, B je zatraceně delikátny. A ona to vie.

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.