obraz

Getty Images

A skončili sme tu.

obraz

Pasterizovaná ovocná šťava

Najväčší problém s ovocným džúsom spočíva v tom, že pohár alebo dva sklo obsahujú viac ovocia, ako ste pravidelne konzumovali na jednom sedení. A to všetko ovocie obsahuje cukor, ktorý môže dosť rýchlo dosiahnuť množstvo kalórií. Ale vy pravdepodobne nemáte – a určite by ste nemali – chúť pohár OJ a zavolajte to jedlo. Šťava je bez plniacich vlákien, ktoré sa nachádzajú v ovocí, bielkovinách a tukoch – takže je to strašne nevyvážené.

obraz

Konvenčné mlieko

Rozdiel medzi konvenčným mliekom a organickými látkami spočíva v tom, že pôvodné mlieko môže obsahovať estrogén, pretože pochádza z kráv ošetrených hormónmi. Odborníci sa obávajú, že tieto konzumujúce extra sexuálne hormóny môžu spôsobiť, že ste viac náchylní na určité druhy rakoviny. Niektoré výskumy spájajú spotrebu mlieka s vyššou mierou rakoviny prsníka, vaječníkov a maternice – to je dôvod, prečo registrovaná dietetik Isabel Smith odporúča ekologické mliečne výrobky (najmä u veľkých mliečnych pijanov).

obraz

Sladené mliečne mliečne výrobky

Áno, mlieka bez mliečnych výrobkov je bohatstvom ľudí, ktorí netolerujú laktózu, ktorí chcú svoje obilniny / kávu / sušienky mliekom. Ale mnohé ochutených značiek sú nabité prázdnymi kalóriami a niektoré obsahujú karagén, zahusťovadlo získané z morských rias, ktoré môžu dráždiť tráviaci systém. Smith navrhuje ísť na nesladené prosté alebo vanilkové ochutené nemliečne mlieko, ktoré je organické alebo bez GMO.

obraz

Nulové kalórie, umelo osladené nápoje

Ak sa chutný výrobok javí ako príliš dobrý, pravdepodobne je to: Sladké ochutnávky športových nápojov, ľadových čajov a sódy, ktoré sú tajomne bez kalórií, často obsahujú chemikálie, umelé farbivá a umelé sladidlá, ktoré sa môžu zdať, že uspokojujú váš sladký zub , ale skutočne vás nenaplnia. Ak je tento typ látok prítomný (stačí skontrolovať štítok s prísadami), Smith hovorí, že môže naraziť s rovnováhou baktérií vo vašom čreve – čo zohráva veľkú úlohu pri regulácii hmotnosti, podľa nedávneho výskumu. Ak chcete hrať v bezpečí, piť vodu a posilniť chuť s výtlačkom citróna alebo niektoré mrazené bobule.

obraz

Pravidelné Cola

Rovná sóda je ochutená cukrami, ktoré prispievajú k výživu kalórií. Tmavé sódy môžu tiež obsahovať kyselinu fosforečnú, čo znižuje množstvo vápnika, ktoré vaše telo absorbuje, čo nakoniec oslabuje vaše kosti a zvyšuje riziko vzniku zranení a neskôr osteoporózu. Ak chcete napiť sódu bez ohľadu na to, čo ste čítali, choďte na ten, ktorý obsahuje najnižšiu hladinu cukru, ktorú nájdete, Smith naznačuje a uistite sa, že je vyrobený z prírodných aróm a bez chemických prísad.

obraz

Ventilovaná korekcia kofeínu

Obrovská káva vás samozrejme zvrhnú – ale po tom, ako prebudíte svoje ranno, všetko, čo kofeín môže zabrať so svojim spánkovým programom a nervovým systémom (ahoj, káva sa trasie). Ak vaše oči nie sú úplne otvorené bez kofeínu, postupne sa zmenšujte na veľkosť, alebo skúste polovicu.

obraz

Premixované alkoholické nápoje

Zatiaľ čo sú zmiešané, fľaškové koktaily sú bláznivé a génius samy osebe, sú často plné konzervačných látok a viac cukru, než akýkoľvek zdravý človek by sa nabalil do domáceho nápoja. Namiesto toho, aby ste sa usídlili na zákrutovú margaritu, miešajte tequilu s limetovou šťavou a sódom doma (alebo ju objednajte na ľubovoľnom bare).

obraz

Svalové mlieko a vopred pripravené bielkovinové nápoje

Ak nie ste športovec * ~ eLiTe ~ *, pravdepodobne nebudete potrebovať ďalšie bielkoviny. (Väčšina žien potrebuje iba 46 gramov denne.) Okrem toho jedlá vyrobené z celých potravín sú vo svojej podstate viac uspokojivé ako pitie laboratórnych náhrad jedál, ktoré obsahujú cukry a boh vie, čo iné arómy. Ak si priateľka a robiť uprednostňujte piť svoje kalórie, skúste nechutený proteínový prášok, nesladené mandľové mlieko a ovocie pre chutné kombo, ktoré je bez ďalších vecí, hovorí Smith.

obraz

Športové nápoje a nápoje na výmenu elektrolytov

Tieto nápoje obsahujú umelé farby a sladidlá, ktoré sa jednoducho nepovažujú za potraviny. Pre non-športovcov, ktorí chcú ošetriť kocovinu alebo doplniť tekutiny po super-pocit fitness triedy, piť vodu alebo neochutené kokosovej vody, čo je prirodzený zdroj elektrolytov, ktorý inklinuje obsahovať menej prísad. (Trpasliční športovci sú jediní, ktorí môžu potrebovať špeciálne športové nápoje, hovorí Smith.)

obraz

Getty Images
Fancy Kávové nápoje

Ospravedlňujeme sa, že Frappuccinos sú len cukrové bomby, ktoré obsahujú stovky prázdnych kalórií – takže vaše popoludnie by mohlo mať viac kalórií ako váš obed. Držte sa základných vecí – kávu, čaj, cappuccino a lahôdka bez pridania umelých farbiacich pieskových sladidiel. (Alebo pozrite sa na tento zoznam pre kávové nápoje, ktoré nie sú naložené cukrom.)

obraz

Láhev na teplú vodu

Teplo môže poškodiť plast a odborníci sa obávajú, že to môže spôsobiť, že chemikálie sa dostanú do vody. Ak pili kontaminovanú vodu na bežnú, mohlo by to narušiť hormóny a zvýšiť riziko vzniku rakoviny a reprodukčných problémov.

obraz

Club Soda

Na rozdiel od seltzer (ktorá je len voda s bublinami), klubová sóda a niektoré minerálne vody môžu byť záludný zdroj sodíka, s viac ako 50 miligramov na porciu. Pozrite sa na odrody bez obsahu sodíka s prírodnými chuťami, ak ste do toho. A dajte pozor na značky, ktoré obsahujú chemikálie, ktoré budú uvedené na štítku. Ďalšia vec: Nechcete dostať všetky tekutiny z bublinkovej vody – môže to byť menej hydratačné ako priama voda, hovorí Smith.

obraz

Šťava vyrobená z koncentrátu

“Vyrobené z koncentrátu” je fantastický spôsob, ako hovoriť “spracované”, vysvetľuje Smith. A to znamená, že výrobok by mohol obsahovať – ​​hádali ste to – chemikálie a nadbytočné cukry. Vo všeobecnosti platí, že sviežosť je takmer vždy lepšia voľba.

obraz

Americký umelec

Nezabudnite pripájať tieto desivé nápoje a zdieľať ich s priateľmi!