Elegantné syry

ALDI Priano Cheese

ALDI

Je čas zísť na večierku, pretože nebudete musieť odpustiť tú hotovosť, aby ste mohli zostaviť vražednú tabuľu. Priano talianske syry ako parmezán a Asiago sa podrobili slepým testom chuti a prešli lietajúcimi farbami a môžete zachytiť 8-oz. klin za 3,79 dolárov.

Mrazené potraviny

ALDI quinoa couscous

ALDI

Okrem mrazených ovocia a zeleniny nájdete cenovo dostupné mrazené jedlá a boky, ktoré umožňujú ľahké hádzanie impozantnej večere. Mikrovlnné predmety ako Season’s Choice Fiesta Quinoa alebo Asian Couscous Blend za 2,99 dolárov za balíček a sú fanúšikmi fanúšikov.

Čerstvé mäso

ALDI sausage

ALDI

Uistite sa, že pravidelne vyhľadávate týždenné ponuky čerstvého mäsa v stredisku, aby ste dosiahli kvalitné rezy ako je filet mignon a ribeye na lacných. Existuje aj množstvo možností, pokiaľ ide o položky ako sú hamburgery a klobásy – Parkview Premium pivo bratwurst a hovädzie mäso a modrý syr klobása ísť za 2,99 dolárov za štyri.

Sušené ovocie a orechy

ALDI Tropical Island Mix

ALDI

V porovnaní s väčšinou obchodov sú surové orechy a sušené ovocie spoločnosti ALDI úplne ukradnuté. Zložte na vreciach z mandlí, pistácií, kešu a pekanov, alebo brusnice, marhule a čipy na banány Všetky položky môže to stáť absurdné množstvo, ak neviete kde nakupovať.

Kvalitné chleby

ALDI Brioche Buns

ALDI

Vyzdvihnúť sendvičové bochníky alebo chleby s ďalšou úrovňou, ako napríklad brioche alebo pretzel hamburgery (pod 2 doláre za balík), aby ste posilnili svoju hru s karbami.

Bezlepkové potraviny

ALDI gluten-free pasta

ALDI

Značka liveGfree v obchode je obľúbená u zákazníkov s určitými stravovacími potrebami. Získajte položky ako granola, pečiace zmesi, cestoviny, chlieb a zábaly za slušnú cenu bez toho, aby ste mali pocit, že by ste jedli lepenku. Dokonca aj skutoční milovníci cestovín môžu dostať sa s ich hnedou ryžou a quinoa cestoviny.

Potraviny pre batoľatá a batoľatá

ALDI baby food

ALDI

Ak máte hladné drobnosti, nikdy nemôžete mať dostatok zdravých občerstvenia okolo domu. Linka Little Journey od spoločnosti ALDI obsahuje vrecká na detskú výživu, batoľatá priateľské a tekuté kousky jogurtu, ktoré sú oveľa lacnejšie ako veľké značky ako Gerber.

Kalifornia vína

ALDI wine

ALDI

Rozbité mraky Pinot Noir prišiel na č. 22 na Wine Enthusiast v zozname 100 Best Buys. Sonoma County vino ide asi o 12 dolárov – trochu strmšie ako dva-Buck Chuck, ale aj míle vyššie, pokiaľ ide o chuť.

Zmrzlina

ALDI ice cream

ALDI

ALDI ponúka širokú škálu zmrzlinových výrobkov značky Belmont, ktoré prichádzajú v tvorivých príchutiach ako Brookie cesto – vanilková a čokoládová zmrzlina, naplnená zmiešanými zmrzlinami a cookies. Dodáva sa v obaloch, ktoré vyzerajú podobne ako Ben & Jerry’s, ale ich verzia je približne polovičná.

Munchies

Aldi white cheddar puffs

Aldi

Keď budete chcieť občerstvenie, nenájdete značky značky ako Pirate’s Booty v uličkách, ale tieto slané pufy získali titul “Produkt roka” v roku 2017, takže musia byť na niečom.

Take & Bake Pizzas

Aldi Take & Bake Pizza

ALDI

Označenie na zmrznutých pizzách supermarketov môže byť strmé, ale táto značka značky Mama Cozzi sa predáva za menej ako 4 doláre za zmrazené koláče a za 9 dolárov za vopred pripravené deli pizzy, podobne ako táto odvážená odroda Philly Cheesesteak. Znie to ako dobrá alternatíva k nám.

pivo

ALDI beer

ALDI

ALDI ukladá, že akcie piva zvýrazňujú iný varenie každý mesiac a ich výber skoro pokrýva základy pre milovníkov piva všetkých vkusov. Vyzdvihnúť balík s pivom 13,99 dolárov na večierok, alebo vyskúšať svoje tvrdé mušle a tvrdé koreňové pivo za niečo nové.

Zdravé občerstvenie

ALDI Vegetable Chips

ALDI

Pozrite sa na linku SimplyNature – obsahujú žuvacie granola bary, jablko a organické ovocné občerstvenie – pre niečo chytľavé. Chrumkavé koreninové čipy na zeleninu (podobne ako prémiové Terra čipy) vám ubehnú menej ako 3 doláre za vrece.

Európska čokoláda

ALDI chocolate bars

ALDI

Pre tých, ktorí majú sladký zub, ktorý vyžaduje vysokokvalitnú čokoládu, dovezené nemecké čokolády ALDI sú bohom. Ich prémiové čokoládové tyčinky Moser Roth prichádzajú v odrodách ako 85 percent kakaa (pre vážnych závislých), plus mliečna čokoláda, toffee Crunch, chili a ďalšie, za pouhých 1,99 dolárov za bar.