15 Nové chuťové prísady na podávanie vašej šumivé vody

obraz

S láskavým dovolením Spindrift

Letné koktaily sú nevyhnutnosťou na každom víkende na pláži alebo na spoločenskom večierku, ale čo piť, keď si úprimne … smädný? Keď je vonku horúco, cítime sa, ako by sme pili seltzer o galón, a toto ročné obdobie sa objavilo množstvo nových chutí. Sledujte tieto ovocné zvraty na vašom obľúbenom (nealkoholickom) bublinkovom nápoji predtým, ako sú preč – niektoré sú k dispozícii len na obmedzenú dobu – a ak sa cítite chrapľavý, buďte bzučení na niektorých špicatých seltzer.

obraz

S láskavým dovolením Spindrift
Spindrift Polovica a pol

KÚPTE TERAZ 24-pack, 27,99 dolárov, amazon.com

Samotná plechovka nám dáva smäd a my sme odhodlaní vyzdvihnúť novú chuť Spindriftu – Half & Half – ktorá mieša čerstvý citrón, čierny čaj a bubliny – predtým, ako je čas vylomiť opaľovací krém.

obraz

Perrier
Perrier Peach

KÚPTE TERAZ 30-pack, 31,36 dolárov, amazon.com

V posledných rokoch sa Perrier začal rozvíjať, aby zahŕňal zábavné príchute nad rámec klasiky. Táto zbrusu nová odroda práve zasiahla regály, dokonale načasované na vrchol sezóny kôstkového ovocia.

obraz

Nauti Seltzer
Nauti Seltzer Rosé

Ako trvalo to tak dlho, kým niekto uvoľnil rosé-ochutený selter ?! Naša modlitba bola odpoveďou, ale dajte si pozor – tento predajca má pridaný kop. Technicky je to sladový nápoj vďaka pridávaniu alkoholu, ale stále je to nízky kalorický a nízky obsah karbohydrátov jeho 5% ABV.

obraz

PEPSICO
bubly Rozmanité príchute

KÚPTE TERAZ 18-pack, 10,44 dolárov, Amazon.com

Nová línia nulovej kalorickej vody značky PepsiCo prišla, a ak rozkošný, farebný obal nestačí na to, aby vás nakreslil, všetky chutné chuťové vône. Vyskúšajte to v oranžovej, čerešňovej, limetkovej, jahodovej, jablkovej, mangovej, grapefruitovej a citrónovej.

obraz

S láskavým dovolením LaCroix
LaCroix Key Lime

KÚPTE TERAZ 8-pack, 14,86 dolárov, amazon.com

Táto značka má kultové podobenstvo a oznámenia o nových a nových príchutiach sa stretávajú s vianočným ráno – rázovitým vzrušením. Key Lime je ich najnovšie, s poznámkami opečeného meringue a tart key lime s graham cracker finish.

obraz

terč
Polar Seltzer’ade Blood Orange Limonáda

Táto značka je známa tým, že uvoľňuje očarujúce chute na sezónnom základe, ale nie je potrebné pretekať do najbližšieho obchodu s potravinami pre tento nový prírastok. Polar Seltzer’ade linka, prvý prepustený v minulom roku, teraz obsahuje Blood Orange Lemonade, ktorý pripomína Orange Crush bez toho všetkého, že pridaný cukor.

obraz

S láskavým úmyslom
Tip Fizz Assorted Flavors

KÚPTE TERAZ 15-pack, 29,86 dolárov, amazon.com

Chuť v tejto šumivej vode je taká jemná, že môžete dokonca piť veci v strednom tréningu – a to je dobrá správa pre všetkých drogovo závislých. Skúste to v ostružinách, čerešňach, broskyne, grapefruitoch, melónu a jahodovo-kiwi.

obraz

Poľsko Jar
Poľsko Springs Springs Assorted Flavors

KÚPTE TERAZ ceny sa líšia, polandspringdelivery.com

Táto neodolateľne bublinová značka bola vždy go-to, ale pridanie čerstvých príchutí ako trojitý bobule, letné jahody, živé citrón a citrónové limetky je hra-menič.

obraz

S láskavým dovolením Phocusa
Phocus šumivá voda

KÚPTE TERAZ 12-pack, 19,99 dolárov, amazon.com

Áno, kofeinizovaná šumivá voda je skutočná vec a môže to nakoniec nahradiť kávu ako našu preferovanú rannú stres. Popri originálnom nápoji je k dispozícii aj krv oranžová, juzu a limetka, grapefruity a uhorky.

obraz

terč
Jednoducho vyvážené miešané arómy

KÚPTE TERAZ 8-pack, $ 2.99, target.com

Cieľom je namočiť špičku do šumivého vodného bizu s jeho čerstvou líniou chuti, vrátane zázvoru broskyňa, tropickej čerešne, malinovej ostružiny, grapefruitu, citrusov, mletej uhorky, čiernej čerešne, melónu, limetky a citrónu.

obraz

Trader Joe
Trader Joe je šumivé jarné vody

Tento obchod s potravinami nikdy nie je schopný prejsť trendom, takže jeho prekvapenie, že obchodník Joe predstavil svoju vlastnú značku šumivých vôd s niektorými nepríjemnými chuťami, ktoré sa ťažko nachádzajú inde. Prirodzene ochutený nápoj pochádza z brusinkového klementínu, ostrovnej kolady, grapefruitu a ananásu.

obraz

terč
Polar Seltzer’ade Strawberry Lemonade

Tento sladký nápoj bude vás dopraviť do svojho detstva po jednom dychu. Chuť prichádza niekde medzi limonádou, ružovým Starburstom a bublinkovou gumou.

vinobranie Seltzer Strawberry Watermelon

Twitter / Vintage Seltzer
Vintage Seltzer Jahodový melón

Dávajte pozor na tieto ružové fľaše Vintage Seltzer – akonáhle sa vypredajú, nemusia byť opäť v regáloch.

obraz

terč
Polar Seltzer’ade Starfruit limonáda

Staviť, že ste túto vôňu nevideli kdekoľvek. Tipy tropického ovocia zmiešané s limonádou vytvárajú osviežujúci nápoj, ktorý je ideálny na miešanie do letných koktailov.

vinobranie Seltzer

Vintage Seltzer
Vintage Seltzer Malinová limonáda

Zlé správy o tom, že limonáda stojí v bloku…