svadobné trends 2016

Zoberte si tento oficiálny náhľad každej svadby, na ktorú sa chystáte pozvať v nasledujúcom roku. (Sakra, budúcnosť vyzerá skromne.)

obraz

Taylor Barnes Fotografovanie / Štýl Me Pretty
Color-Coordinated cocktails

Už sa snažíte nájsť koktejlové obrúsky, aby zodpovedali presne ružovej ružovej šaty vašich družičiek, tak prečo by ste nemali robiť veci o krok ďalej a farbu koordinovať aj s vašimi nápojmi? (Um, yes way, rosé!) Tento trend čoraz viac rastie populárny, hovorí Abby Larson, zakladateľ svadobného blogu Style Me Pretty.

obraz

Riviera Caterers
Mäkká prestierajúca stena

Instagram-dôstojné kulisy sú svadobné sviečky, pretože, dobre, vynález Instagram, toto slúži dvojitú povinnosť. Stále viac a viac párov požiadalo Andrew Cavitolo a Bobby Stern z Riviera Caterers, aby znova vytvorili 8-noha-vysoký, NYC-štýl praclík stien pre ich post-svadobné strany.

opilecký Watermelon Mint Lemonade Recipe

Aktualizované limonády

Dlhá dávka sú dni rozpadu, generická cateringová hala limonáda. Mnoho svadieb sa s nimi zaobchádza s rovnakou starostlivosťou ako podpisovým kokteilom, zvyšujúc klasický recept s bylinkami a ochucenými cukrom a sirupy, hovorí Larson.

obraz

Josh Gruetzmacher Fotografie / štýl mi pekný
Potravinové nákladné vozidlá

Či už je to roztomilý trailer na koláče, ktorý ste si všimli na Pinterest alebo nákladnom vozidle pre gorily, ktoré si kúpite zo svojich sendvičov v týždni, potravinárske nákladné autá stále narážajú na svadby. Sú obzvlášť veľké ako prekvapenie po večeri (štvrté jedlo, niekto?).

obraz

Riviera Caterers
Predjedlá s tajným významom

Vaše aplikácie môžu tiež byť príležitosťou na rozprávanie časti vášho príbehu, napríklad jedlo, ktoré ste jedli, keď ste sa prvýkrát stretli. Porozprávajte sa s vaším kuchárom o miske z vašej minulosti a uvidíte, či spoločnosť môže prísť s veľkou veľkosťou skusu slúžiť, ako je to bravčové brucho a Peking duck-plnené dusené bunky Cavitolo a Stern vyrobené.

obraz

Girl. inšpirovaný.
Zmrzlinové sendviče

Je to tvoja svadba a môžeš podávať mini zmrzlinové sendviče, ak chceš. Prekvapujúci hostia s neskoro nocou liečby boli v posledných rokoch šialene populárne, ale v týchto dňoch sú páry obchodovanie s košíčkami a šiškami pre zmrzlinové sendviče, práškové cukor potiahnuté beignety a sušienky s mliekom.

obraz

Riviera Caterers
Šéfkuchárske stoly

Koktailová hodina sa často rovná mnohým nepríjemným malým rozhovorom (a aktívne hľadá akýkoľvek zdroj výživy až do veľkého jedla). Šéfkuchárske stoly ukazujú, že sa vyrábajú predjedlá a umožňujú hosťom mať prispôsobené aplikácie, tvrdia Cavitolo a Stern.

obraz

Laura Ivanova Fotografovanie / štýl Me Pretty
Nahé koláče

Tento trend sa nikam nenachádza, hoci najnovšie sa nazývajú “takmer nahé”, pretože sú pokrčené povlakom ľahkej vrstvy polevy a sú obyčajne obložené čerstvými kvetmi, hovorí Larson.

obraz

Josh Gruetzmacher Fotografie / štýl mi pekný
Margaritas a Mini Tacos

Samozrejme, že chcete margaritu na okraji soli, ale premýšľali ste niekedy o tom, že ju prenasledujete s tacom? Musíte. Každý odborník, s ktorým sme hovorili, citoval to ako hlavný trend (najmä tacos a margs), ale môžete spárovať akýkoľvek koktail s mini aplikáciou a urobiť si to vlastným.

obraz

Kaligrafie Cake Toppers

Zabudnite na plastovú nevestu a ženícha v full-stykoch 80. rokov (čo je s nafúknutými rukávmi ?!). Mnohí ľudia preskočia topánky dohromady, zvolia si kvety alebo zelenú girlandu, hovorí Larson. Ďalším populárnym štýlom: meno pána alebo fráza napísaná v kaligrafii a vystrihnuté, ako tento dizajn od ThePinkOwlGifts.

lauren Conrad's Mini Apple Tarts

Yoni Goldberg
Mini Pies

Lauren Conrad vyvolala tendenciu, keď slúžila jedným z 50 jablkových koláčov namiesto koláčikov (tu je ich recept v prípade, že máte záujem). V týchto dňoch sú koláče zvyčajne jednostranne veľké, čo zjednodušuje ich jesť priamo na tanečnom parkete, ako je párty zvieraťa.

obraz

Riviera Caterers
Mixology Bar

Presuňte sa, príde s barmanom. Najnovšie mixologické pruhy obsahujú remeselné pivá a remeselné suroviny, takže hostia môžu vyplávať koktaily, ktoré by za normálnych okolností nemali robiť doma. Pravidlo paluby Riviera Caterers: Vytvorte si jeden drink pre každú skupinu alkoholických nápojov, takže hostia majú niekoľko nečakaných možností na výber.

tie Dye S'mores

Studio DIY
S’mores Bars

Dôverujte nám: Formálne opotrebovanie nenechá nikoho, kto by ju nemiloval priamo do vašej vlastnej stanice. Tie-farbivo marshmallows voliteľné.

obraz

Anna Watson Carl
Mini Mac & Syry

“Komfortné jedlá vyrobené elegantne” – a miniaturizované, aby ste im mohli slúžiť ako aplikácie – aj naďalej musí byť svadba, “hovorí Larson. Zamyslite sa s pečivými mac a syrovými poháriky (máme tu dobrý recept na batoľa), kurčatá a vafle s veľkou hmotnosťou a rajčiaky na paradajky s sendvičmi na grilovanom syre.

opilecký Snow Cones - Promo - 2

Natalie Migliarini
Boozy Snow Cones

Je tu niečo viac osviežujúce v horúcom letnom dni? Zvážte si snehový kužeľový bar (špicatý alebo pravidelný), ktorý je nevyhnutný pre akékoľvek sviatočné sviatky v mesiacoch máj – august, najmä na pláži.

obraz

S láskavým dovolením doma
Raňajky na večeru

Len preto, že recepcia je o 18:00. neznamená, že nemôžete slúžiť mini skillets huevos rancheros, alebo taniere vajec benedikt. Je to jeden z najviac neočakávaných myšlienok, ktoré Larson nedávno videl, a ľudia ich milovali.

bavlna Candy

Flickr / Thomas Tivoli
Cukrová vata

Karnevalová striž je jednou z mnohých nečakaných lásky, ktoré sa objavujú na svadbách po celej krajine, hovorí Larson. Navyše, udržiava ľudí sušené, aby mohli trhanú tanečnú plochu trvať, kým DJ neukončí veci s námetom The Wanted 2011, “Som rád, že ste prišli”.

obraz

La Marca
Mini šampanské fľaše

Preskočte okuliare s flautom – dovoľte všetkým, aby popovali svoje vlastné fľaše počas najlepšieho človeka a topánky čestného. Tu je návod na niektoré z najlepších minis na trhu.